lekarz Tomasz Huzarski

Wizyta przebiegła w miłej i spokojnej atmosferze. Pan Doktor dokładnie i bez pośpiechu wytłumaczył jak wygląda moja sytuacja. Zlecila niezbędne badania. Gorąco polecam.

To nie lekarz, to anioł! W życiu nie spotkałam takiego lekarza. Jestem pod wielkim wrażeniem. Przykład dla innych lekarzy, wzór do naśladowania.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Empatyczny, uprzejmy, kompetentny, ogromna wiedza. Zawsze spokojny, uśmiechnięty. W trakcie wizyty potrafi stworzyć stworzyć przyjazną atmosferę, pacjent czuje się ważny, jest partnerem w rozmowie. Polecam!