lekarz Tomasz Kandzia

Ginekolog

Pan Doktor Tomasz Kandzia to bardzo dobry specjalista. Trafiliśmy do Pana Doktora w momencie, gdy bezskutecznie staraliśmy się z mężem o dziecko. Pan Doktor szczegółowo zapoznał się z moją dokumentacją medyczną, zlecił odpowiednie badania. Jest lekarzem z ogromna wiedzą. Cechuje Go duża kultura osobista, uprzejmość, troska o pacjentkę i już przy pierwszym kontakcie wzbudza zaufanie. Odpowie na każde pytanie, wszystko cierpliwie i dokładnie wytłumaczy. Znając naszą historię, dokonał odpowiedniej diagnostyki i wprowadził odpowiednie leczenie zgodne z naturalnym leczeniem niepłodności, dzięki czenu zaszliśmy w upragnioną ciążę. Każda wizyta przebiega w miłej, przyjaznej atmosferze, poświęcając odpowiednią ilość czasu. Pan Doktor podchodzi do pacjentki z szacunkiem, indywidualnie, nie traktując jej jak kolejny przypadek medyczny. Ja, jako pacjentka czuję się bezpiecznie mając takiego lekarza prowadzącego. Można liczyć na Jego pomoc, w razie wątpliwości i lęku służy pomocą i dobrym słowem. Dzięki Doktorowi mamy przy sobie najcenniejszy skarb - Dziecko i świadomość, że jesteśmy w dobrych rękach!

Około dwóch lat trwały nasze starania, by zajść w ciążę. Zaczęliśmy już myśleć bardzo powaznie o adopcji. Podczas tych starań leczyłam się u kilku lekarzy..... Nie ma jednak przypadków ... trafiliśmy do dr Kandzia :) Moja teczka zawierała już wiele badań, Doktor podjął bardzo konkretne kroki dotyczące dalszego leczenia, prócz odpowiedniego "ustawienia" leków skierował nas na laparoskopię diagnostyczną, do której jednak nie doszło :) gdyż nie było już potrzeby :) Dobre dopasowanie leków poskutkowało, pod serduchem nosiłam mały, wielki Cud :) Mimo sporej odległości, gdyż jesteśmy z Krakowa, oczywiste było, że to On poprowadzi i rozwiąże ciążę. Podczas każdej wizyty wnikliwie i bardo kompetentnie wszystko tłumaczył, gdy coś Go niepokoiło sprawdzał, zalecał odpowiednie badania. Najważniejsze dla mnie było jednak to, że wiedziałam, że mogę Mu zaufać. Czułam się bezpiecznie ja i nasze Maleństwo :) Polecam Doktora z całego serca. Sama ufam, że jeszcze nie raz się spotkamy :)

Niewielu jest takich lekarzy. Doktor Kandzia wyróżnia się fachową wiedzą spośród innych ginekologów, nawet tych o wiele starszych stażem. Nie patrzy na pacjenta "z góry" i nie używa trudnego, fachowego języka, który nam, laikom, często ciężko zrozumieć. Wszystko tłumaczy w prosty i łatwy do zrozumienia sposób. Odpowiada fachowo i rzetelnie na każde pytanie. Osobiście mieliśmy masę pytań, na które cierpliwie odpowiedział. Badania przeprowadza na bardzo wysokim poziomie, bezboleśnie i z szacunkiem do pacjentki. Doktor Kandzia jest bardzo otwartą osobą, przez co obcowanie z nim jest świetnym doświadczeniem. Tworzy atmosferę zaufania, bezpieczeństwa i swobody. Zupełnie bez stresu potrafi poprowadzić wizytę. Szczerze polecamy Doktora Kandzię wszystkim kobietom i parom.

Być może trafiłam na zły dzień tego lekarza ale mam bardzo negatywne odczucia po wizycie u "Pana Doktora". Nie podobała mi się forma rozmowy oraz podważanie mojego dotychczasowego leczenia z jednoczesnym obarczeniem mnie winą za to niewłaściwe leczenie. Nie oceniam kompetencji tego młodego lekarza ale w mojej opinii brakuje mu trochę pokory zawodowej oraz empatii wobec drugiego człowieka. Postawa typu "jestem najmądrzejszy" może się sprawdzić na konferencji naukowej ale nie w gabinecie i nie w stosunku do Pacjentki, która porostu oczekuje pomocy i zrozumienia.

Polecam Doktora, mimio mlodego wieku ma juz fachową wiedzę. Trafiłam przypadkowo- -w zastępstwie, ale zmieniam go na mojego lekarza prowadzącego ciążę.

Naprawdę dobry lekarz. Jest kompetentny i bardzo cierpliwy, w prosty i zrozumiały sposób wszystko dokładnie tłumaczy. Swoim podejściem do pacjenta szybko wzbudza zaufanie, a i poczucie humoru nie jest mu obce.