lekarz Tomasz Kaszewski

Odradzam komukolwiek wizytę u Pana Doktora, człowiek który minął się z powołaniem. Zero empatii do człowieka. Nie dostałam skierowania na dalsze badania.

Świetny lekarz z poczuciem humoru, ale również z dużą wiedzą, zawsze wspiera i stara się znaleźć jak najlepszą drogę leczenia.

Brak słów. Sytuacja jak u poprzednich. Lekarz bez wiedzy, nie miał żadnego pomysłu diagnostycznego. Jego zachowanie było komiczne jak próbował wybrnąć. Niezbyt zainteresowany, nie dopytywał bo chyba tak naprawdę nie wiedział o co. Strata czasu. Nie polecam

Lekarz zebrał szczegółowy wywiad, poczułam się wysłuchana i zrozumiana. Dostała Szczegółowe wytyczne zapisanych leków. Na pewno jeszcze skorzystam z wizyty u doktora

Lekarz zebrał szczegółowy wywiad, poczułam się wysłuchana i zrozumiana. Dostała

Bardzo miły, konkretny i rzeczowy lekarz z powołaniem, udzielający wsparcia i należytej pomocy pacjentowi w kwestii wszelkich porad medycznych a nawet życiowych, recept i leków, jak również w przypadku uzasadnionych zwolnień lekarskich. W moim przypadku musiał dokonać tego za swoją niekompetentną koleżankę z branży, zasłaniającą się rzekomą poranną awarią systemu (pani doktor zostawiła mnie rano z ostrą jelitówką na lodzie i zmuszona byłam skorzystać z drugiej tego dnia teleporady, gdzie trafiłam na pana doktora). Poświęcony czas, przeprosiny za koleżankę i zwolnienie od ręki. Nic dodać, nic ująć. Z całego serca polecam. Usługi lekarskie z rąk tego lekarza to czysta przyjemność i gwarancja fachowego oraz ludzkiego podejścia do chorego pacjenta.

(usługa w ramach pakietu Medicover).

Bardzo przyjemny Lekarz, zaangażowany, rzeczowy, zrobił dokładny wywiad i cierpliwie wszystko wytłumaczył. Z dużą wiedzą i empatią do pacjenta. Bardzo pozytywne wrażenia - nie czułam się zestresowana co mi się często zdarza na wizytach. Kompletnie nie rozumiem tych negatywnych opinii . Szczere Polecam

Bardzo rzeczowy, zaangażowany i uprzejmy lekarz. Kompetentnie opowiedział o przyczynach i sposobach leczenia dolegliwości. Wysłuchał moich pytań i z cierpliwością na nie odpowiedział. Zdecydowanie godny zaufania specjalista, zapisuje nazwisko Pana Doktora na przyszłość!

Bardzo kompleksowe podejście do choroby, lekarz wzbudzał zaufanie i wg mnie bdb ocenił mój stan. Bardzo pozytywne podejście do pacjenta. Wizyta była teleporadą także do łatwych nie należy, ale byłam po niej naprawdę pozytywnie nastawiona. Polecam!

Lekarz, który nie bierze odpowiedzialności za leczenie pacjenta, który nie potrafi zinterpretować wyników badań, który nie może zlecić dalszych badań diagnostycznych, który jest nieuprzejmy i nie chce pomóc - przyłączam się do poprzednich negatywnych opinii.

Mój przypadek nie był szczególnie skomplikowany, ale lekarz był rzeczowy, kompetentny, przedyskutował możliwości, budził zaufanie. Polecam