Tomasz Kazik

Urolog

Najważniejsze, że jest lekarzem znającym się n a rzeczy. W moim przypadku pomógł i to najważniejsze. A że się uśmiecha macha rączką jak piszą inni, to nie musi być dla każdego wykładnikiem fachowości lecz na pewno wychowania. Potwierdzić mogę, że jest b.dobrym Fachowcem... Pozdrawiam..

Lekarz godny polecenia, USG na miejscu, otrzymałem szczegółową informację na temat mojego zdrowia i informacje co mam robić dalej. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Witam naprawde polecam pana doktora ponieważ jest godny zaufania i indywidualnie podchodzi do pacjenta co daje poczucie bezpieczeństwa.Ja bardzo długo choruje na nerki i miałam kontakt z wieloma urologami ale Pan doktor jest nieoceniony

Wspaniały, miły człowiek! Doskonały znawca swego rzemiosła, rzetelność i profesjonalizm, wyrozumiałość dla pacjenta. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze! Pozdrawiam i polecam wszystkim cierpiącym. Pacjent Jerzy.

Pacjent Jerzy.

3.01 2013r (środa) zatrzymanie moczu i cewnikowanie na oddziale ratunkowym szpitala wojewódzkiego w Elblągu ok godz 22.00.wypisany ze skierowaniem do poradni urologicznej w/w szpitala. 4.01.'13r w poradni dostałem informację jakie badania muszę wykonać aby się zarejestrować. Badania wykonałem (usg jamy brzusznej płatnie aby było szybciej). Dzisiaj (poniedziałek) poszedłem się zarejestrować lecz lekarz odesłał mnie do mojego rejonu (odległość to ponad 300 km)pomimo że skończył mi się antybiotyk (rano zażyłem ostatni) a zapalenie nadal nie zaleczone. Uważam że potraktował mnie wyjątkowo bezdusznie. P.S. W Elblągu nie jestem przejazdem tylko mam zamiar ...

P.S.
W Elblągu nie jestem przejazdem tylko mam zamiar się tutaj osiedlić na stałe a przyjechałem tutaj przed samymi świętami B. N. Lekarz o tym wie. Prywatnie nie dam mu zarobić ani złotówki jeśli taką praktykę prowadzi.

Polecam wszystkim Pana Doktora. To specjalista który zna się na tym co robi. Wykonywał mi zabieg i jestem bardzo zadowolony. Uprzejmy, konkretny i co najważniejsze to jest fachowiec. Szczerze polecam !!!!!!

Szczerze polecam !!!!!!

znając realia to jeden z właściwych fachowców.

znając realia to jeden z właściwych fachowców.

Niesamowity specjalista! Wzbudził moją sympatię, gdyż od pierwszej wizyty było widać, że chce pomóc! Nigdy nie odniosłam wrażenia, aby traktował pacjentów "oby szybciej"! Co jest niezmierne ważne! A i zawsze wszystko fajnie, jasno wytłumaczy. Mam szczęście, że trafiłam na znakomitego lekarza. Serdecznie polecam:) Pacjentka Ewa M

Niesamowity specjalista!
A i zawsze wszystko fajnie, jasno wytłumaczy.
Mam szczęście, że trafiłam na znakomitego lekarza.
Serdecznie polecam:)
Pacjentka Ewa M

BARDZO POLECAM TO FACHOWY LEKARZ W SWOJEJ DZIEDZINIE I BARDZO MIŁY CZŁOWIEK

BARDZO POLECAM TO FACHOWY LEKARZ W SWOJEJ DZIEDZINIE I BARDZO MIŁY CZŁOWIEK

jest doskonalym specjalista, ma dobra reke do operacji,jest pogodnym czlowiekiem i nie miewa humorow nawet w panstwowej poradni,z wielka cierpliwoscia podchodzi do ludzi starszych i shorowanych.Takich lekarzy nie zawsze spotkalem na swojej drodze borykajac sie z powazna choroba