dr n. med. Tomasz Korn

Lekarz godny polecenia, wyslucha, doradzi i widuje pacjenta w celu obserwacji stanu zdrowia i problemu z jakim sie pacjent boryka Zaczyna leczenie od badan i dopiero wdraza dalsze kroki, nie "zgaduje" co bedzie najlepsze dla osoby leczonej

Jak dla mnie idealny miły kompetentny,po konsultacji zdecydowałam się na wycięcie włókniaka .Pan doktor zajął się nim profesjonalnie, po zabiegu dostałam jego telefon jeśli będzie potrzebny i faktycznie dlatego ze owy włókniak znajdował sie blisko nadgarstka skorzystałam ,szybko umówiliśmy sie na konsultacje , obejrzał szycie zmienił opatrunek i uspokoił moje obawy.Gorąco polecam!!!

Niestety, nie polecam.Nie rozmawia z pacjentem, nic do niego nie dociera, wazne jest tylko jego zdanie- niestety- w moim przypadku - zle