Jeżeli szukacie lekarza z prawdziwego zdarzenia, to akurat trafiliście w dziesiątkę. Ten lekarz to zesłanie z niebios dla leczących się w NFZ. Naprawdę polecam Go z pełną odpowiedzialnością!! Diagnoza trafna, czasu poświęca tyle ile potrzeba, po prostu nic dodać, nic ująć. I nie boi się dawać skierowań na badania, co często u innych się zdarzało (bo niby za drogie dla NFZ, albo nie są refundowane). Robi to, co jego zdaniem jest potrzebne i tyle. Lekarz z powołania. Pozdrawiam.

BARDZO SYMPATYCZNY CZŁOWIEK ORAZ BARDZO DOBRY LEKARZ ŻEBY NIE ON TO BYM ZOSTAŁA KALEKA MA PODEJŚCIE DO PACJENTA POLECAM KAŻDEMU I WARTO GO WYBRAĆ PO PROSTU LEKARZ Z POWOŁANIA I NIE DAMU MU ODEJŚĆ

Wizyta u lekarza rodzinnego (NFZ) Lekarz kompetentny i zainteresowany chęcią pomocy pacjentowi.

Lekarz w 100% profesjonalny, bardzo miły, poświęca dużo czas na dla pacjęta,szybko rozpoznał moją chorobę (a dodaję, że w innej przychodni ,,inny''lekarz w stanie zagrożenia życia wysłał mnie do domu).Nic dodać nic ująć-poprostu mozna mu zaufać!!!!

Lekarz niczego sobie.jestem zadowolony z wizyty antybiotyki trafione w 10

Lekarz niczego sobie.jestem zadowolony z wizyty antybiotyki trafione w 10

Lekarz godny polecenia! Poświęca dużo czasu pacjentowi, wysłucha z uwagą i stawia trafne diagnozy. Poza tym jest to bardzo sympatyczny lekarz.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Kartuzy"?

Kartuzy

Jakub Kotas