lekarz Tomasz Krzywdziński

Ortopeda

3,7
3,7

Jeden z nielicznych lekarzy, który wyraża empatie w stosunku do pacjenta, i to na kasę chorych przyjęcie, co warto zaznaczyć. Byłam na Alejach z urazem nogi, wszystko sprawnie załatwione, rejestracja również w porządku. Dr Tomasz pełen wiedzy i umiejętności. Szczerze godny polecenia!

Szczerze godny polecenia!

prfesjnalista ,korzystajac z uslug innych lekarzy w nowym saczu uwazam ze pan doktor zasluguje na uznanie.

Może kompetencje jakieś i ma, ale ani grama empatii, współczucia zwłaszcza przy badaniu dziecka. Nic nie wtłumaczył, nie doradził poprostu " odbębnnił" kolejnego barana. A prywatnie gdy przyjmuje to podono wzór uprzejmości. Szczerze nie polecam. Podsumowując wszystko najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia.