Tomasz Kulesza

Chirurg urazowy

W dniu w którym ja byłem w szpitalu wizyty poszczególnych pacjentów trwały maksymalnie kilkanaście sekund (sic!). Podczas mojej wizyty lekarz chwalił się pielęgniarce tym jak szybko "załatwia" pacjentów. Na pytanie ile jeszcze będzie potrzeba unieruchomienia kończy stwierdził "nie wiem, jak się zrośnie". Człek to nieuprzejmy emanujący poczuciem wyższości.

Straszny cham. Takich powinno się trzymać zdala od ludzi. Konsultowal mnie na izbie przyjęć. Łaskę robił i był bardzo nieuprzejmy. Nie polecam.

Leze na oddziale chirurgii urazowej już czwarty dzień moim lekarzem prowadzącym jest dr Kulesza ...wszystko jest cacy poza tym że nawet go nie widziałem nie wiem co się dzieje ani z moimi badaniami ani z tym co dalej będzie z moim urazem .szukam możliwości zmiany placówki. Jak najbardziej na minus nie polecam