lekarz Tomasz Łogin

Urolog

Świetny lekarz, który naprawdę potrafi pomóc. Wnikliwy wywiad, trafna diagnoza, bardzo dobry kontakt i leczenie zakończone sukcesem, polecam!

Wspaniały lekarz , po prostu dobry człowiek, Bardzo życzliwy, bardzo dobrze że są jeszcze tacy ludzie, chociaż jest ich niewiele.

dokładna rozmowa z pacjentem i dokładne badanie razem z usg, wszystko wytłumaczone przystępnie i zrozumiale, leczenie skuteczne i w jego trakcie możliwość konsultacji przez emaila

Wspanialy lekarz, trafnie rozpoznal chorobę, choć wcześniej bylam odsylana od jednego urologa do drugiego. dokladnie mnie zbadal, przeprowadzil rzetelny wywiad i poświęcil mi faktycznie tyle czasu ile bylo potrzeba. Jest to lekarz naprawdę godny polecenia! Pelna fachowość i profesjonalizm w każdym calu!

Jak już pisałem na innym forum Wspaniały Człowiek, krótko mówiąc był to mój 3 urolog i po kilku źle postawionych diagnozach i przebytej daremnie operacji żylaków zamiast przepukliny mosznowej, poprzedni urolog stwierdził po prawie bezdotykowym badaniu, że skoro nie przeszło to musi być wodniak i chciał kierować na kolejną operację. Na szczeście przepadł mi termin wizyty po czym zmieniłem urologa i wreszcie Doktor Tomasz Łogin "odkrył" co mi dolega. Już na pierwszej wizycie, po naprawdę dokładnym zbadaniu i wywiadzie z pacjentem postawił poprawną diagnozę i skierował na operację przepukliny wykluczając jakiegokolwiek wodniaka. Już w poczekalni daje się słyszeć same superlatywy pod Jego adresem a po wejściu do gabinetu można się przekonać, że to prawda w 100%. Pan Tomasz jest przede wszystkim człowiekiem i nie robi niczego na odwal się, bardzo komunikatywny i miły. Jest to Człowiek zdumiewająco szybko budzący zaufanie gdzie już po chwili można wyczuć w Nim Naszego Przyjaciela. FACHOWIEC jakich mało. Jestem już 3 msc po operacji, wreszcie CELNA diagnoza :) Jeszcze wizyta kontrolna i mam nadzieję, że będę mógł wrócić do sportu na pełnym gazie.
Jak Urolog to tylko TEN. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!

To mój 4 urolog, ale 1 który potraktował mnie poważnie, nie sugerował że problem jest w głowie jak poprzedni robili. Zlecił posiew, potem antybiotyk na miesiąc i wreszcie czuję że żyję. Dziękuję za takie potraktowanie i wyleczenie.

bardzo miły i kompetentny lekarz polecam.

bardzo miły i kompetentny lekarz polecam.

Operacja stulejki - bardzo udana, pomimo moich wcześniejszych obaw po wizycie w innej przychodni u nieuprzejmego lekarza. Pierwsza wizyta u dr Logina bardzo konkretna, opisał dokładnie przebieg zabiegu, co może się dziać w trakcie co po. Umówiliśmy się na zabieg w tym samym tygodniu. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, dyskretnie, bezboleśnie. Gojenie prawie bez śladu, szwy się rozpuściły i wypadły same. Żałuje że tyle z tym zwlekałem. Nie było zupełnie czego się obawiać. Polecam każdemu kto ma ten problem i szuka pomocy.

Bardzo pozytywne wrażenie po dwóch wizytach. W błyskawicznym tempie pozbawił mnie męczącego od miesięcy kamienia. Na USG wypatrzył to czego żaden wcześniejszy lekarz. Wynaciskał, przepisał leki i na drugi dzień kamień nareszcie został urodzony. Kompetentny z szeroką wiedzą medyczną.

Szczerze polecam. Kompetentny i szczery. Takich cenię :)

Szczerze polecam. Kompetentny i szczery. Takich cenię :)