lekarz Tomasz Luberda

2,7

W wywiadzie medycznym doktor zapytał czy jestem uczulony na leki, odpowiedziałem, że na penicylinę i pochodne. Doktor zapytał "Tak? a jakie są objawy uczulenia?" Na co odparłem, że nie wiem, ostatni raz antybiotyk z penicyliną miałem za dziecka i nie pamiętam co się dokładnie działo. Na co lekarz przepisał antybiotyk AMOKSYCYKLINĘ, czyli pochodną penicyliny. (Jak można się domyślić ten antybiotyk - pochodna penicyliny - również mnie uczulił, dostałem pokrzywkę na całym ciele, miałem po nim duszności, na szczęście obyło się bez wstrząsu anafilaktycznego). Doktor podczas wywiadu był również bardzo niecierpliwy, ...

Doktor podczas wywiadu był również bardzo niecierpliwy, nie zdążyłem wymienić wszystkich objawów z pierwszego pytania, a doktor przerywał i już pytał o coś innego. Miałem wrażenie, że chce mnie jak najszybciej spławić.
ODRADZAM stanowczo, chyba, że jesteś w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia - wtedy lepszy jakikolwiek lekarz niż żaden.

Pan nie mógł powiedzieć, jak używać antybiotyk. Natomiast powiedział, co pacjent robie i mówi żle.

Młody stażem,wrażliwy na cierpienia pacjentów,uprzejmość i życzliwość dla każdego leczonego.Diagnoza w pełni odpowiedzialna i budzi zaufanie.

Młody stażem,wrażliwy na cierpienia pacjentów,uprzejmość i życzliwość dla
każdego leczonego.Diagnoza w pełni odpowiedzialna i budzi zaufanie.