lekarz Tomasz Matyskieła

Trafiłam na dyżur doktora Tomasza Matyskieli w Szpitalu Uniwersyteckim z objawami sugerującymi zapalenie opon mózgowych.Mimo braku 100% objawów (byłam w niezłym stanie) ale doszły niepokojące objawy neurologiczne, doktor potraktował mnie bardzo poważnie i zastosował tomografię głowy i co najważniejsze pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego. To była prawidłowa decyzja.Jeszcze pod koniec jego dyżuru wiedziałam, że mam zapalenie opon mózgowych ! Lepiej wiedzieć i leczyć wcześniej niż hodować chorobę jeszczez 4 tygodnie. Wtedy objawy byłyby w 100%.I pomyśleć, że przyszłam do szpitala tylko wykluczyć zapalenie opon mózgowych !!! Dziękuję doktorze i życzę sukcesów w pracy zawodowej i dobrej współpracy z pacjentami.

Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi za uratowanie życia mojemu mężowi, który dwa lata temu przeszedł ropne zapalenie opon mózgowych. Jego stan był krytyczny. Pan doktor zajmowała się moim mężem tak jakby był to ktoś z jego rodziny. Widać było ogromne zaangażowanie i wielkie serce. Życzę wszystkim, żeby trafili do tylko takich lekarzy.

Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi za uratowanie  życia mojemu mężowi, który dwa lata temu przeszedł ropne zapalenie opon mózgowych. Jego stan był krytyczny. Pan doktor zajmowała się moim mężem tak jakby był to ktoś z jego rodziny. Widać było ogromne zaangażowanie i wielkie serce. Życzę wszystkim, żeby trafili do tylko takich lekarzy.