Pierwszy mój kontakt z tym lekarzem miałem podczas pobytu w oddziale chorób płuc w szpitalu w Łagiewnikach. Jest lekarzem stanowczym ale jedniocześnie empatycznym i zawsze stara się znależś czas dla chorego żeby mu wszystko dokładnie wyjaśnić, mozna zadać pytania, które nie pozostawia bez odpowiedzi> leczenie prowadzi nowoczesnie-sparwdziłem i polecam.

Bardzo uprzejmy,poświęca dużo czasu choremu.Dąży do wyjaśnienia przyczyn choroby.Prawdziwy lekarz z powołaniem.

Miły, kompetentny lekarz. Leczenie prowadzi wg najnowszych standardów. Poświęca dużo czasu pacjentowi, chętnie odpowiada na pytania dotyczące leczenia i cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Specjalista godny polecenia!

Wciąż poszukujesz "Internista Łódź"?

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz