lekarz Tomasz Niedźwiecki

Szanowny Doktorze Niedźwiecki!!! Nie wiem jakim Pan jest lekarzem i jakie są Pańskie kompetencje, ale brakuje Panu podstawowych zasad etyki lekarskiej. Mianowicie, brak szacunku do pacjenta i arogancja odbiera Panu dobre imię. Jak to możliwe, że lekarz o tak chamskim zachowaniu ma kontakt z ludźmi? Nie pomogą Panu statuetki, przynależność do Towarzystw Ortopedycznych i międzynarodowych stowarzyszeń, jeśli nie będzie Pan traktował ludzi z szacunkiem. Aż trudno uwierzyć, że człowiek wykształcony – lekarz, nie panuje nad emocjami. Życzę Panu z całego serca, żeby los nauczył Pana pokory do ludzi i życia, ...

Szanowny Doktorze Niedźwiecki!!!
Nie wiem jakim Pan jest lekarzem i jakie są Pańskie kompetencje, ale brakuje Panu podstawowych zasad etyki lekarskiej. Mianowicie, brak szacunku do pacjenta i arogancja odbiera Panu dobre imię. Jak to możliwe, że lekarz o tak chamskim zachowaniu ma kontakt z ludźmi? Nie pomogą Panu statuetki, przynależność do Towarzystw Ortopedycznych i międzynarodowych stowarzyszeń, jeśli nie będzie Pan traktował ludzi z szacunkiem. Aż trudno uwierzyć, że człowiek wykształcony – lekarz, nie panuje nad emocjami. Życzę Panu z całego serca, żeby los nauczył Pana pokory do ludzi i życia, bo tylko w taki sposób nauczy się Pan empatii.

Odradzam przyjście do gabinetu P.T.Niedźwieckiego. Odniosłam uczucie braku szacunku do mojej skromnej osoby,poczułam się zlekceważona i nie wysłuchana. Dlatego daleko nam do Zachodniego standardu!!!!!! bleee