lekarz Tomasz Niedźwiecki

1,6

Lekarz orzecznik opinia z kosmosu brak wiedzy mam wrazenie ,że nie czyta dokumentacji , Cena konkretna wiedza wybiórcza trochę pokory karma wraca,

Pociągnął podmuchał pochuchał i prawie pomogło co prawda przez chwilę ale pomogło. Niestety blokady u niego nie są najtańsze i daje je wszystkim, ale akurat mi była potrzebna:)

Jeszcze nigdy nie spotkałam bardziej aroganckiego, ordynarnego, chamskiego i wyniosłego człowieka. NIe można od wejścia ignorować i poniżać pacjenta, wyśmiewać go. Nie można drwić z chorego i jego historii choroby, leczenia, nie można sugerować, że jego zachowania były histeryczne, podważać diagnozy lekarzy innych specjalizacji. Totalny brak szacunku do pacjenta - klienta. Brak elementarnych zasad kultury - buta i nonszalancja przysłoniły temu panu widzenie świata. Nie skorzystałam z porady - wyszłam zanim obraził mnie doszczętnie, zanim doprowadził mnie do łez. Coś tam za mna krzyczał gdy otwierałam wychodząc drzwi, ale nie słuchałam. Pan najwyraźniej nie mógł znieść faktu, że ktoś zwyczajnie wstał i wyszedł mając za nic jego ton pełen ignorancji i wyższości. Nigdy więcej kontaktu z tym człowiekiem - odradzam innym i odradzać będę. Nikt nie powinien dać się poniżać, ku uciesze tego pana... Mam nadzieję, że ludzie to rozumieją i będą omijać szerokim łukiem p.Niedźwiedzkiego i przychodnię (własny folwark), w której "przyjmuje".

Szanowny Doktorze Niedźwiecki!!! Nie wiem jakim Pan jest lekarzem i jakie są Pańskie kompetencje, ale brakuje Panu podstawowych zasad etyki lekarskiej. Mianowicie, brak szacunku do pacjenta i arogancja odbiera Panu dobre imię. Jak to możliwe, że lekarz o tak chamskim zachowaniu ma kontakt z ludźmi? Nie pomogą Panu statuetki, przynależność do Towarzystw Ortopedycznych i międzynarodowych stowarzyszeń, jeśli nie będzie Pan traktował ludzi z szacunkiem. Aż trudno uwierzyć, że człowiek wykształcony – lekarz, nie panuje nad emocjami. Życzę Panu z całego serca, żeby los nauczył Pana pokory do ludzi i życia, ...

Szanowny Doktorze Niedźwiecki!!!
Nie wiem jakim Pan jest lekarzem i jakie są Pańskie kompetencje, ale brakuje Panu podstawowych zasad etyki lekarskiej. Mianowicie, brak szacunku do pacjenta i arogancja odbiera Panu dobre imię. Jak to możliwe, że lekarz o tak chamskim zachowaniu ma kontakt z ludźmi? Nie pomogą Panu statuetki, przynależność do Towarzystw Ortopedycznych i międzynarodowych stowarzyszeń, jeśli nie będzie Pan traktował ludzi z szacunkiem. Aż trudno uwierzyć, że człowiek wykształcony – lekarz, nie panuje nad emocjami. Życzę Panu z całego serca, żeby los nauczył Pana pokory do ludzi i życia, bo tylko w taki sposób nauczy się Pan empatii.

Odradzam przyjście do gabinetu P.T.Niedźwieckiego. Odniosłam uczucie braku szacunku do mojej skromnej osoby,poczułam się zlekceważona i nie wysłuchana. Dlatego daleko nam do Zachodniego standardu!!!!!! bleee