lekarz Tomasz Nowicki

Internista

Polecam lekarza chodze do niego od dziecinstwa i zawsze dobrze i skutecznie leczy.. Ci ktorzy do niego chodza nigdy nie narzekaja znany z przepisywania silnych antybiotykow ale bardzo skutecznych . Godny zaufania

Świetny, zawsze profesjonalny lekarz. Znajduje czas dla pacjenta. Jest dobrym diagnostykiem. Cierpliwy, budzi zaufanie. Nigdy nie odmówił fachowej rady, dba o swoich pacjentów

życzliwy ,mądry,dokładnie mnie zbadał,jego leczenie pomogło,zbluzgał mnie za palenie-nie pomoglo,nie żal mi wydanych pieniędzy

SUPER LEKARZ. BARDZO CIERPLIWY I KOMPETENTNY LEKARZ....

SUPER LEKARZ. BARDZO CIERPLIWY I KOMPETENTNY LEKARZ....

Nie polecam tego lekarza.Nieprofesjonalny, nie szuka przyczyny dolegliwości a co najgorze bez zastanowienia i refleksji uwiebia przepisywać antybiotyk Biseptol, która czasem może narobić tylko szkody-jak w moim przypadku. Wydaje mu się chyba że ma rentgen w oczach, bojak można przepisywać pacjentowi silne leki bez diagnozy i zlecenie dodatkowych badań. Także nie polecam!!!