lekarz Tomasz Piskorz

Lekarz bardzo profesjonalny, odpowiada na wszystkie zadane pytania, uważnie słucha i nie lekceważy żadnych objawów. Kieruje na potrzebne badania. Wizyta bezstresowa, w przyjaznej atmosferze.

Lekarz z powołania przeszłam swoje i dziękuję Bogu że go spotkałam. Tylko dzięki Niemu mam syna z czwartej ciąży ( poprzednie ciaze stracilam).Kompetentny, uprzejmy , zawsze pod telefonem , udzieli zawsze pomocy nie wazne o ktorej godzinie! Lekarz ktory przejął sie moja sytuacja i robił wszystko żeby sie udało , i tak sie stało. Dziekuje z całego serca😉

Wybrałam tego lekarza jako podstawowego ginekologa i jestem zadowolona. Lekarz poświęca swój czas, jest miły i bada pacjentkę. Słucha i rozmawia. Polecam

Nie polecam lekarza ponieważ jest nie przyjemny i mało tłumaczy co dolega pacjentce

dobry przy ciąży ale już przy chorobach nawet się mu nie chce zobaczyć o co chodzi

Rewelacyjny Ginekolog, szczególnie polecam jak ktoś chce iść na pierwszą wizytę SUPER FACET

Bardzo dobry specjalista, pracuje na oddziale patologii ciąży w Szpitalu Uniwersyteckim na Kopernika w Krakowie.

Polecam szczególnie ciąża i poród ,rewelacyjny lekarz.

Polecam szczególnie ciąża i poród ,rewelacyjny lekarz.