lekarz Tomasz Pytel

Ortopeda

Z całego serca polecam! Doktor Pytel jest kompetentnym lekarzem, który wykonuje swoją pracę niezwykle dokładnie i fachowo. Widać, że zależy mu przede wszystkim na dobru pacjenta, dlatego wkłada w swoją pracę dużo serca i wszystko co robi jest wykonane najlepiej. Naprawdę można mu w pełni zaufać. Potrafi bardzo dokładne wytłumaczyć na czym polega dane schorzenie, jest niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. Ponadto ma duże poczucie humoru, dzięki czemu nawet operacja nie wydaje się już taka straszna. Szczerze polecam!

Najlepszy ortopeda na jakiego mogłam trafić ! empatia i pełen profesjonalizm to za mało, żeby opisać tego lekarza. Zajął się naprawdę trudnym przypadkiem i bardzo Nam pomógł!Godny polecenia , to za mało żeby ująć w słowa!Cuda zajmują mu tylko kilka dni

Pan Doktor jet bardzo dobrym specjalistą, a do tego niezwykle uprzejmy. Panie Doktorze - dziękuję za wykonany zabieg.

Pan Doktor jet bardzo dobrym specjalistą, a do tego niezwykle uprzejmy.
Panie Doktorze - dziękuję za wykonany zabieg.