prof. zw. dr hab. Tomasz Rechberger

Ginekolog onkolog

3,4

Jestem wdzięczna Panu Bogu, że na mojej drodze życiowej postawił wspaniałych ludzi, pracowników SP SK nr 4 w Lublinie Oddziału Ginekologii Operacyjnej: kierownika Pana prof. zw. dr hab. n. med. Tomasza Rechbergera wraz z personelem. Dziękuję za sprawne i zręczne ręce Pana hab. dr n. med. Michała Bogusiewicza i osobom asystującym w wykonaniu zabiegu w kwietniu 2016 roku oraz za opiekę całemu personelowi pracującemu na tym oddziale. Chciałabym wyróżnić za miłą aparycję, empatię, wyrozumiałość i ludzkie podejście do pacjenta Pana prof. zw. dr hab. n. med. Andrzeja Semczuka. Polecam pacjentkom ...

Pana prof. zw. dr hab. n. med. Andrzeja Semczuka.
Polecam pacjentkom ten Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie.

Życzliwa pacjentka Danuta Kubiak z Kujaw

2016-04-29

Doskanały specjalista warty polecenia. Czas wizyty jednak w tempie ekspresowym nie zawsze mozna zdazyc zadac pytanie. Polecam

wspaniały specjalista . szczery a przede wszyskim to lekarz z serca i powołania polecam kazdej kobiecie w kazdym wieku pozdrawiam \

\

Kompetentny, rzeczowy, dokładny, uprzejmy, komunikatywny - inaczej nic dodać nic ująć w wymaganiach stawianych dobremu, godnemu zaufania lekarzowi.

Polecam tego specjalistę, konkretny i rzeczowy. Nie traci czasu na zbędne dewagacje. Nie komentuje dlaczego przyszło się do niego 'tak późno'z jakąś poważną chorobą. Pacjentkom, które lubią być dopieszczane radzę wybrać się do kogoś innego. Profesor nie będzie poświęcał wam więcej czasu niż innym.

jestem w ciazy blizniaczej i prof. Tomasz prowadzi moja ciaze i zdecydowanie wielkie TAK dla tego lekarza i polecam, konkretny na temat i juz, idziemy do lekarza po pomoc a nie na pogaduszki przeciez.

Bardzo konkretny,sympatyczny,budzący zaufanie

Bardzo konkretny,sympatyczny,budzący zaufanie

dobry chirurg, konkretny, od razu mówi jaka jest sytuacja i możliwości leczenia

dobry chirurg, konkretny, od razu mówi jaka jest sytuacja i możliwości leczenia

Nigdy wiecej. Nie polecam. Arogancki i nieprzyjemny.

Nigdy wiecej. Nie polecam. Arogancki i nieprzyjemny.