prof. zw. dr hab. Tomasz Rechberger

Ginekolog onkolog

Stracone 3 lata bez rezultatu. Zero zleconych badań to ma być profesor Można od razu powiedzieć że nic nie pomoże i zaoszczędzić nam czasu i pieniędzy. Nie polecam.

Nie polecam. Nie zainteresował się moim stanem po operacji. Po 2 tygodniach musiałam przejść kolejna operacje już w innym szpitalu, na szczęście. Wystąpiły powikłania po pierwszej wykonywanej przez tego lekarza.

Może i wizyty odbywają się krótko ale nawet w tak krótkim czasie można uzyskać wszystkie informacje jak się przychodzi przygotowanym. Wszelkie wątpliwości zostają zawsze wyjaśnione, badanie zawsze jest zrobione.Nigdy nie zdażylo się, przynajmniej w moim przypadku żeby profesor nie odpowiedział na pytania.Do tego przed rozpoczęciem wizyty zawsze sprawdza kartę pacjentki żeby czegoś nie przeoczyć ,co jest zrozumiałe.Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Polecam Pana Profesora z całego ❤ wspaniały ginekolog pomógł zarówno mi jak i znajomym w wielu kwestiach

Doskanały specjalista warty polecenia. Czas wizyty jednak w tempie ekspresowym nie zawsze mozna zdazyc zadac pytanie. Polecam

Jestem wdzięczna Panu Bogu, że na mojej drodze życiowej postawił wspaniałych ludzi, pracowników SP SK nr 4 w Lublinie Oddziału Ginekologii Operacyjnej: kierownika Pana prof. zw. dr hab. n. med. Tomasza Rechbergera wraz z personelem. Dziękuję za sprawne i zręczne ręce Pana hab. dr n. med. Michała Bogusiewicza i osobom asystującym w wykonaniu zabiegu w kwietniu 2016 roku oraz za opiekę całemu personelowi pracującemu na tym oddziale. Chciałabym wyróżnić za miłą aparycję, empatię, wyrozumiałość i ludzkie podejście do pacjenta Pana prof. zw. dr hab. n. med. Andrzeja Semczuka. Polecam pacjentkom ...

Pana prof. zw. dr hab. n. med. Andrzeja Semczuka.
Polecam pacjentkom ten Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie.

Życzliwa pacjentka Danuta Kubiak z Kujaw

2016-04-29

wspaniały specjalista . szczery a przede wszyskim to lekarz z serca i powołania polecam kazdej kobiecie w kazdym wieku pozdrawiam \

\

Kompetentny, rzeczowy, dokładny, uprzejmy, komunikatywny - inaczej nic dodać nic ująć w wymaganiach stawianych dobremu, godnemu zaufania lekarzowi.

Polecam tego specjalistę, konkretny i rzeczowy. Nie traci czasu na zbędne dewagacje. Nie komentuje dlaczego przyszło się do niego 'tak późno'z jakąś poważną chorobą. Pacjentkom, które lubią być dopieszczane radzę wybrać się do kogoś innego. Profesor nie będzie poświęcał wam więcej czasu niż innym.

jestem w ciazy blizniaczej i prof. Tomasz prowadzi moja ciaze i zdecydowanie wielkie TAK dla tego lekarza i polecam, konkretny na temat i juz, idziemy do lekarza po pomoc a nie na pogaduszki przeciez.