lekarz Tomasz Rusek

I walked into a clean waiting room and was greeted by friendly receptionists. Dr. Tomasz Rusek is excellent! He is a superb doctor with strong medical knowledge. He is very good at answering medical questions and is very empathetic. I Highly recommend Dr Tomasz Rusek ,he listens carefully, investigates thoroughly, gives great solutions for problems, and is always polite, friendly, absolutely lovely to deal with.He is the friendliest and professional Dr I have seen. Also his Assistant Mrs Beata is lovely and very helpful and went above and beyond to ...

I walked into a clean waiting room and was greeted by friendly receptionists.
Dr. Tomasz Rusek is excellent! He is a superb doctor with strong medical knowledge. He is very good at answering medical questions and is very empathetic.
I Highly recommend Dr Tomasz Rusek ,he listens carefully, investigates thoroughly, gives great solutions for problems, and is always polite, friendly, absolutely lovely to deal with.He is the friendliest and professional Dr I have seen.
Also his Assistant Mrs Beata is lovely and very helpful and went above and beyond to help me.
Definitely the best of the best. give them a ten out of ten.

Bardzo dobry lekarz, wyrozumiały, empatyczny, uprzejmy. Odpowiedział na każde moje pytanie. Zarówno dr Rusek, jak i paniki Monika Rzucidło sprawili, że bardzo stresujące mnie badanie przebiegło całkowicie w porządku.

Byłam na kolonoskopia u Pana doktora i zdecydowanie nie polecam. Doktor traktuje pacjenta przedmiotowo, podczas zabiegu panuje zła atmosfera. Nie stara się pomoc pacjentowi, uspokoić go.Badanie w dużym stresie. Stanowczo ODRADZAM.

Lekarz Tomasz Rusek, to specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Podczas wykonywania zabiegu kolonoskopii (szpital w Proszowicach) bardzo dba o komfort pacjenta, jego samopoczucie, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, dzięki temu oraz dzięki wspaniałej asyście (w moim przypadku pani Małgorzaty Będkowskiej i jeszcze jednej pani, której nazwiska niestety nie znam) zabieg przebiegł naprawdę w bardzo dobrej atmosferze i z minimalnym stresem z mojej strony. Serdecznie polecam

Bardzo miły Pan, Podczas kolonoskopi tłumaczył wszystko. Trzeba się przede wszystkim wyluzować i wtedy boli jak najmniej. Pamiętajmy jednak aby nie rzucać się od razu na jedzenie i mieć lekką diete przez 2 dni bo ból brzucha gwarantowany.

Gastroskopia u doktora to pełny profesjonalizm. Wysoka kultura osobista, merytoryczny i co bardzo ważne empatyczny do pacjenta. Sam zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie bez zbędnego stresu dla pacjenta. Należy nadmienić że asystentka doktora, pani Małgorzata J. która obecna była przy zabiegu to bardzo miła i doświadczona osoba. Z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora co też czynię z przyjemnością.

Miałem robioną kolonoskopię 8.12.2021.przez dr.Tomasza Rusek.Pełen profesjonalizm wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania podczas badania. Obawiałem się tego badania ze względu na ból.W moim przypadku podany żel plus tak zwany głupi Jaś.Chodż ja nie jestem głupi Jaś tylko Robert.Ból prawie żaden trochę czułem w brzuchu jak przepycha kolonoskop na zakrętach w jelicie.Wycięty mały polip w esicy na 40cm. 3 milimetrowy.Bardzo dziękuję za miłą i fachową opiekę podczas badania .Polecam C.M.Skopia w Krakowie.

Profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta. W trakcie badania mówi co będzie robił i jak przebiega badanie. Budzi zaufanie. Polecam.

Witold Bocho,byłem badany przez p.dr. Tomasza Ruska ,powitanie pacjenta,uzyte zwroty gzecznosciowe 22 wiek od razu pacjent nabiera pelnego zufania i wewnętrznego spokoju.Badnie bardzo dokładne,p. dr.informuje /odpodiada na pytania.Bylem w wielu krajach ale profesjonalizm dr. Tomasza Ruska to najwyzsza klasa.Polecam,polecam! wdzięczny pacjent .wb07@poczta.onet.eu