dr n. med. Tomasz Rymkiewicz

Co za fachowiec od siedmiu boleści.Żeby u dziewczyny w wieku 19 lat wymrażał nadżerkę?On u wszystkich widzi nadżerki pewnie u mężczyzny też by widział.Miałam małą nadżerkę której nie powinien ruszac i 3 razy robił to samo-wymrażanie,już nie mówię o kosztach z tym związanych.Jestem młodą kobietą i mam wielkie problemy.Dlatego kobiety zanim podejmiecie wizytę u tego specjalisty radzę skonsultowac się najpierw z innym lekarzem,większośc z nich wie o eksperymentach tego doktorka także nie polecam!!!!!!!!!!!!

Zupełny brak wiedzy i kultury! Pan Rymkiewicz wyszukuje choroby zdrowym kobietom, bardzo poważne choroby. Leki, które przepisuje, nie są dopasowane do schorzenia. W poczekalni cała ściana dyplomów, najczęściej jednak są to certyfikaty uczestnictwa, które może zdobyć każde, któ chociażby przespał cały kurs. Zdecydowanie radzę omijać z daleka!

Pan Rymkiewicz jest według mnie bardzo dobrym lekarzem.Świetnie poprowadził moją ciąże, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.Polecam.

dobry lekarz,nie moge na niego nic powiedziec,polecam.prowadzil moja pierwsza ciaze i spisal sie dobrze

bardzo dobry lekarz:)dzieki niemu poznalam siebie lepiej.jesli mialam jakies problemy lub watpliwosci to zawsze dokladnie tlumaczyl co jest grane. sympatyczny,uprzejmy ,pomocny:)

fachowiec, uprzejmy, ma świetne podejście do pacjentek:) POLECAM

fachowiec, uprzejmy, ma świetne podejście do pacjentek:) POLECAM