dr n. med. Tomasz Rynkiewicz

Neurochirurg

Doktor zdiagnozował u mnie masywną dyskopatię. Jestem 4 dni po operacji i mogę już dużo cżywności wykonać samodzielnie. Juz w dniu po operacji nie mialem problemu z utrzymaniem się na nogach. Do tej pory wszystko z dnia na dzień się poprawia. Ból przed operacyjny ustąpił całkowicie juz w dniu po operacji. Szczery i bardzo miły człowiek z fachowym podejściem do pacjenta. Chętnie odpowiem na pytania!

Miły i kompetentny lekarz.Grzeczny pokierowal co dalej robić.Wreszcie lekarz który mnie wysłuchał.Dziękuję Panie doktorze.

Polecam Dr.Rynkiewicza.Zna się na rzeczy.Ma czas dla pacjenta, wykazuje zainteresowanie takze po operacji ! jest uprzejmy ,rzeczowy i widać że pracuje z całego serca. Miło ,że można lekarza z czystym sumienie polecać dalej!

Lekarz o wielkich kompetencjach i wspaniałym sercu. Oddany sprawie pacjenta bez reszty. Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy prawdziwego specjalisty.

Lekarz godny polecenia. Miły, uprzejmy, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. W łatwy sposób wytłumaczy przebieg operacji. Polecam.

Super doktor ,operował męża 2 krotnie.Pierwszy raz na krwiaka w głowie,a drugi na tłuszczaka ,o obu chorobach i leczeniu informował mnie i męża szczegółowo .Zawsze znalazł czas na rozmowę nigdy nie zbywał słowem "nie mam czasu, za chwilę".

Diagnoza mnie zaskoczyła, ale konkretne stwierdzenie lekarza, że operacja jest niezbędna, pomogła mi podjąć decyzję. Zabieg (usunięcie przepukliny kręgosłupa) miałem w niedzielę, w poniedziałek, zgodnie z zaleceniami, już ostrożnie wstawałem, a we wtorek byłem w domu. Dziękuję, Panie Doktorze.

Dziękuję, Panie Doktorze.

Rok temu operował mnie Doktor.Wspaniały Fachowiec.Tak jak przedmówczyni napisała że wszystko wytłumaczy,nawet laik zrozumie.O wszystko przed i po operacji można zapytać.Każdy pacjent jest dla Doktora tak samo ważny-nie ma "gorszych i lepszych" pacjentów.Serdecznie polecam.Taki lekarz to Skarb.

Witam Pan dr. Tomasz Rynkiewicz operował mnie (przepuklina kręgosłupa) 03.01.2012. 100% satysfakcji , polecam wszystkim w potrzebie , Człowiek pisany z wielkiej litery , wszystkiego najlepszego Panie Tomku .... Dziękuję, życzliwy Pacjent

Dziękuję, życzliwy Pacjent

Mój tata był Jego pacjentem 4 lata temu,super lekarz i człowiek godny zaufania.Po operacji kręgosłupa tata czuł się b.dobrze.Doktor miły,kompetentny,już na pierwszy rzut oka wzbudza zaufanie a przy tym wspaniały fachowiec.Od pierwszej rozmowy byłam pewna,że tata jest w najlepszych rękach i nie pomyliłam się!Dziękuję!Wspaniały człowiek,lekarz wszech czasów,jedyny,którego poleciłabym w 100%!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Częstochowa"?

ul. Paderewskiego 24/26
szpital i poradnia