lekarz Tomasz Ścibich

Anestezjolog

Przecudny anestezjolog, podejście do małego pacjenta genialne. Syn po leczeniu dentystycznym w narkozie był odwiedzony przez doktora ( w pokoju wybudzeń) 6 razy w ciągu 40 min.

Córka mając zabieg stomatologiczny Pan Tomasz i Pani asystentka wykazali się pełnym profezjonalizmem. Wszystko wytłumaczone, przekazywane na bieżąco. Opieka po wybudzeniu również na najwyższym poziomie. Po wypisie przekazane wszelkie informacje, bardzo bogata wiedza na temat przyjmowanych dotychczas leków. Podany nr telefonu z informacją że można dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Polecam z czystym sumieniem

Wczoraj mój synek miał zabieg dentystyczny pod znieczuleniem ogólnym. Lekarz anestezjolog był po prostu niesamowity, maksymalnie współczujący, empatyczny, fachowy. Jestem dumna, że go spotkała. Synek czuje się super! Jestem bardzo wdzięczna ☺️

Prawdziwy fachowiec, dobry człowiek. Żona miała operacje tydzień temu tj 17.02.2020r. Podszedł, wsparł dobrym słowem, oby więcej takich lekarzy