lekarz Tomasz Siwek

Neurolog

Bardzo dobry lekarz. fachowo ocenil i wytlumaczyl na podstawie zdjec moj stan neurologiczny.przyjal mnie przez nfz ze skierowaniem pilnym mimo dlugich kolejek do specjalisty.

2 lata temu z powodu silnych bólów głowy trafiłam z kompletem wyników badań do pana doktora. To wyjątkowo nieprzyjemny, niepomocny i wyniosły człowiek. Poszłam po poradę do lekarza, a wyszłam zniechęcona do jakiegokolwiek leczenia. Jedyne co usłyszałam od lekarza, to stwierdzenie, że mam 63 lata i musi mnie boleć. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Pan dr Siwek idealnie wstrzelił się w zmianę leku w leczeniu padaczki lekoopornej. Po leczeniu w Gdańsku, mogę śmiało powiedzieć, że tu leczenie jest idealne. Polecam.

Ten człowiek nie powinien być lekarzem. bardzo oschłe podejście do pacjenta - przedmiotowo to powiedziane delikatnie. Przykro, że ktoś taki kieruje oddziałem w szpitalu klinicznym. Jest chamski i bezwzględny, nie jest lekarzem z powołania, brakuje mu serca w podejściu do pacjentów. On kształtuje przyszłych lekarzy - szkoda.

nie polecam tego pana ,nawet lekarzem nie powinnam go nazwać . Weszłam do gabinetu ze skierowaniem pilnym od lek rodzinnego . Zapytałam co mam robic gdyż bardzo złe sie czuje- pan dr na to on tez sie zle czuje a ma tyle pacjentów jeszcze ( mam 60 lat i jestem bardzo schorowana ) moze pani sobie poczekać ale i tak raczej pani nie przyjmę ..... Nie polecam straszny lekarz a juz na pewno nie z powołania !!!!!

Do tego lekarza trafiłam ze skierowaniem w trybie pilnym z SOR-u. Pan Siwek był wyraźnie zdenerwowany i zniecierpliwiony, że zabieram mu cenny czas i z trudem ( ogromny ból ) poddaję się badaniu. Komentarze w trakcie badania pominę. Uznał, że nie wymagam leczenia u neurologa, nie potrzebuję żadnych badań, nie chciał nawet wypisać recepty ( leki z SOR szkodziły mi ), stwierdził, że "po receptę to do lekarza rodzinnego". I rzeczywiście, lekarz rodzinny bardzo mi pomógł. Po kilku miesiącach inny neurolog skierował mnie na wszystkie badania łącznie z rezonansem magnetycznym i okazało się, że mój kręgosłup jest w bardzo złym stanie. Leki, rehabilitacja i skierowanie do neurochirurga. Mogę jedynie ostrzegać przed panem Siwkiem. Tak nie powinien postępować lekarz.