lekarz Tomasz Ślęczka

3,9
3,7
3,7

Bardzo dobry lekarz. Poswieca duzo czasu pacjentowi. Odpowiada na wszystkie pytania. Jestem jego pacjentka od paru lat.Polecam

Kochane Panie omijajcie z daleka Łubinową i doktora Ślęczkę nie dajcie się nabrać na ładne wnętrza i miły uśmiech ...Bardzo mało kompetentny lekarz przekonałam się na sobie niestety bardzo boleśnie....

Lekarz godny polecenia,sympatyczny,kompetentny!mogę powiedzieć że rodziłam po ludzku!czego nie mogę powiedzieć o pierwszym porodzie ,żałuję że nie poznałam doktora wcześniej przy pierwszej ciąży

Ostatnio chyba zaczyna się walka o ilość, a nie o jakość. Wizyta u dr Ślęczki należy do przyjamnych. Rodziłam dwie córeczki pod jego okiem i w jego klinice. Wszystkim polecam. Opieka cudowna, warunki również, personel przemiły.

Gorąco polecam..;)Lekarz bardzo miły,przede wszystkim wszystko dobrze tłumaczy i informuję.