lekarz Tomasz Ślęczka

Dr. Tomasz Ślęczka prowadził moją ciążę. Jest bardzo uprzejmym i wzbudzającym zaufanie lekarzem. Każda wizyta mijała w bardzo ciepłej, wręcz domowej atmosferze. Ultrasonografia była zawsze bardzo dokładnie omawiana przez Pana doktora. Na wszystkie zadawane przeze mnie i mojego męża pytania otrzymywaliśmy jasne odpowiedzi. Poza tym muszę dodać, że mój lęk przed porodem zniknął całkowicie, lekarz uspokajał mnie i zapewniał, że napewno dam sobie radę. Polecam wszystkim paniom.

Ostatnio chyba zaczyna się walka o ilość, a nie o jakość. Wizyta u dr Ślęczki należy do przyjamnych. Rodziłam dwie córeczki pod jego okiem i w jego klinice. Wszystkim polecam. Opieka cudowna, warunki również, personel przemiły.

Lekarz godny polecenia,sympatyczny,kompetentny!mogę powiedzieć że rodziłam po ludzku!czego nie mogę powiedzieć o pierwszym porodzie ,żałuję że nie poznałam doktora wcześniej przy pierwszej ciąży

Serdecznie polecam wszystkim Dr Ślęczkę, bardzo długo szukałam dobrego ginekologa i w końcu znalazam. Prowadził moją ciąże, dzięki jego kompetencji, serdeczności i poczuciu humoru mogłam cieszyć się okresem ciązy i nie bać się zbliżającego się rozwiąznia. Zawsze chętnie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy i nie zbywa pacjenta.

Bardzo dobry lekarz. Poswieca duzo czasu pacjentowi. Odpowiada na wszystkie pytania. Jestem jego pacjentka od paru lat.Polecam