dr n. med. Tomasz Smyła

Chirurg dziecięcy

Jestem bardzo bardzo zadowolona. Pan dr Smyła profesjonalnie podszedł do problemu naszego syna. Opieka przed i po operacji rewelacyjna. Wytłumaczył wszystko jak trzeba. Dla mnie najlepszy chirurg w Cieszynie jeśli chodzi o dziecko. Podejście do dziecka również profesjonalne!!!! DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!

W życiu spotkałam tylko raz tak kompetentnego i zaufanego lekarza, natomiast dr Smyła jest drugim takim lekarzem - naprawdę godny polecenia !!!!

Bardzo dobry lekarz. Zabieg operacyjny przeprowadził bardzo sprawnie. Po zabiegu troskliwie zajął się pacjętem. Polecam

Mieliśmy wielkie szczęście, że to właśnie Doktor Smyła operował naszego synka. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie świetna opieka, kontakt z Panem doktorem bez zarzutu. Pan Doktor to przemiły człowiek z wielkim doświadczeniem. Zdecydowanie polecam!

Z moją córką przyjechałyśmy do Doktora Tomasza 2dni po skręceniu nogi Dr nawet jej nie sprawdził i odesłał nas do domu (mieszkamy na 3 piętrze) Po tym zdarzeniu zmieniłyśmy lekarza na panią Hannę Stojanik

bardzo dobry lekarz,byłam z bratem na zabiegu w tychach i nie było żadnych problemów

Bardzo dobry lekarz pomógł mojemu synowi miał naczyniaka jamistego malformację naczyniową.

MEGA PROFESJONALIZM I WYSOKA KULTURA OSOBISTA.

MEGA PROFESJONALIZM I WYSOKA KULTURA OSOBISTA.

Ordynator oddziału chirurgii dziecięcej jest wyjątkowo opryskliwym człowiekiem. Nie tłumaczy przestraszonym rodzicom co dolega ich dziecku, czułem się przy nim jak natręt. Nie polecam. Nie licząc doskonałej dr Gniadek podobne odczucie mam co do innych lekarzy na prowadzonym przez niego odziale. To świadczy o przełożonym

polecam tego lekarza matkom ktore maja chlopcow i problemy z siusiaczkiem metody bezbolesne! bez skalpela!