lekarz Tomasz Tykwiński

Neurochirurg

3,9

Doktor Tomasz wreszcie mnie prawidłowo zdiagnozował. 5 lat błąkania się po szpitalach i poradniach w całej Polsce. Dobrze, że wreszcie natrafiłam na tego wspaniałego lekarza, bo nie wiem jak długo jeszcze wytrzymałabym z takim okropnym bólem. Jedna wizyta i pobyt na oddziale, badania i diagnoza. Teraz leczenie i mam nadzieję że będzie lepiej, bo tak jak teraz, to nie da się żyć. Dziękuję Doktorze.

Dr Tykwiński to lekarz, który nie tylko leczy ale daje człowiekowi wiarę w to, że istnieją jeszcze ludzie, którzy potrafią bezinteresownie pomagać, nie oczekując nic w zamian. Ten człowiek dał mi szansę na życie bez bólu, który towarzyszył mi bez przerwy przez ponad rok. Dzięki niemu zapomniałam już że jeszcze nie tak dawno bardzo cierpiałam tracąc wiarę w to, że kiedykolwiek będzie lepiej. Jest on najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, niesamowitym lekarzem i jednym z najwspanialszych ludzi, jakich przyszło mi spotkać na swojej drodze. Nie jestem w stanie wyrazić słowami swojej wdzięczności dla niego i jego profesjonalnego podejścia do pacjenta. Dziękuję za wszystko..

Polecam! Długo miałem dziwne dolegliwości, chodziłem ponad pół roku po lekarzach i nikt nie umiał powiedziec co mi jest, gdy trafiłem do dr Tykwińskiego tylko rzucił okiem na zdjecia rtg i od razu powiedział w czym jest problem, konieczna była stabilizacja kręgów szyjnych, w tym momencie jestem po operacji, przeprowadził ją oczywiście dr Tykwiński, jestem bardzo zadowolony, pan doktor poświęcił mi dużo czasu przed i po operacji, na prawde polecam!! A panu Doktorowi samych sukcesów, jest pan wspaniałym lekarzem, kompetentnym, rzetelnym i życzliwym do pacjenta a w tych czasach takich lekarzy jest nie wielu!!

Niestety potwierdzam powyższą negatywną opinię...lekarz niestety arogancki, beszczelny brak empatii również mam wrażenie,że nie kieruje się dobrem pacjenta bo akurat dziś nie ma humoru ,albo chorągiewka w inną stronę zawiała.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Potrafi na spokojnie wszystko wytłumaczyć. Jestem po wypadku, mam uszkodzony dość poważnie kręgosłup a chodziłam od lekarza do lekarza słysząc "nie wiem", "nie znam się". Jest to jedyny lekarz, gdzie po wizycie wyszłam zadowolona a nie podłamana. Warto jeszcze dodać, że potrafi bezinteresownie pomóc co jest obecnie rzadkością. Polecam z czystym sumieniem.

Lekarz godny polecenia. Dokładnie tłumaczy każde schorzenie, i przekazuje to w sposób zrozumiały dla pacjenta. Jest bardzo uprzejmy, miły. Rozwiązuje problemy zdrowotne pacjenta, w taki sposób aby jego zdrowie ogólne jak najmniej na tym ucierpiało. Jest to lekarz, który zna się na swojej pracy i wykonuje ją z jak największą starannością. Polecam wizytę u tego doktora.

Polecam wizytę u tego doktora.

Lekarz Tykwiński bardzo nieprzyjemny ,wręcz bezczelny. Potraktował mnie lekceważąco i z pogardą . Podczas rozmowy cały czas przeglądał sobie coś w komputerze .Bardzo wyniosły i zarozumiały .Napewno nie jest on godny polecenia . Miałam wrażenie że nie chodzi tu o dobro pacjenta tylko o wyciągnięcie kasy ile się da. Z całą odpowiedzialnością nie polecam .

Bardzo dobry lekarz ,godny polecenia ,uprzejmy , opanowany ; specjalista na swoim miejscu wie co robi Każdą decyzję podejmuje szybko , również rozważnie kierując sie dobrem pacjenta. Zyczę Panie doktorze dużo sukcesów:)

przez 7 lat błąkania się po neurochirurgach w całym kraju, trafiłem na dyżur do doktora Tykwińskiego, który zajął się mną w sposób jaki się nawet nie spodziewałem. Z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi, wraz z dr. Osmański z którym mnie "pilotował" tworzą naprawdę mocny duet:)

bardzo polecam tego lekarza uprzejmy tlumaczy na czym polega choroba zadaje duzo pytan dotyczacych dolegliwosci z ktorymi sie udajemy ,poswieca duzo uwagi pacjentowi.Zyczę Panu duzo sukcesow w pracy ,pozdrawiam;)