lekarz Tomasz Tykwiński

Neurochirurg

Polecam! Długo miałem dziwne dolegliwości, chodziłem ponad pół roku po lekarzach i nikt nie umiał powiedziec co mi jest, gdy trafiłem do dr Tykwińskiego tylko rzucił okiem na zdjecia rtg i od razu powiedział w czym jest problem, konieczna była stabilizacja kręgów szyjnych, w tym momencie jestem po operacji, przeprowadził ją oczywiście dr Tykwiński, jestem bardzo zadowolony, pan doktor poświęcił mi dużo czasu przed i po operacji, na prawde polecam!! A panu Doktorowi samych sukcesów, jest pan wspaniałym lekarzem, kompetentnym, rzetelnym i życzliwym do pacjenta a w tych czasach takich lekarzy jest nie wielu!!

dnia 23 lutego 2012 dr tykwiński w asyście dr grzelaka i dr osmańskiego przeprowadził operację usunięcia guza mózgu ,ratując mi życie .będę za to dozgonnie wdzięczny.

Świetny lekarz. Niezwykle kompetentny. Doskonale tłumaczy na czym polega problem. Bardzo mi pomógł. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy potrzebują konsultacji neurochirurgicznej.

bardzo polecam tego lekarza uprzejmy tlumaczy na czym polega choroba zadaje duzo pytan dotyczacych dolegliwosci z ktorymi sie udajemy ,poswieca duzo uwagi pacjentowi.Zyczę Panu duzo sukcesow w pracy ,pozdrawiam;)

Wyniosły i nieuprzejmy. Brak szacunku dla pacjenta. Humorzasty. Wyrachowany.

Wyniosły i nieuprzejmy. Brak szacunku dla pacjenta.
Humorzasty. Wyrachowany.

NIE POLECAM JESTEM PO OPERACJI I PODCZAS WIZYTY ODESŁAL MNIE DO SZPITALA GDZIE PRZEPROWADZONO OPERACJĘ,STWIERDZIŁ ŻE NIE BĘDZIE PO NIKIM POPRAWIAŁ.BYŁAM ZSZOKOWANA TAKIM PODEJŚCIEM GDYŻ PRZED OPERACJĄ BYŁAM PACJENTKĄ DOKTORA TYKWIŃSKIEGO,SKANDAL NAWET MNIE NIE ZBADAŁ POMIMO ŻE BARDZO CIERPIAŁAM!!!!

przez 7 lat błąkania się po neurochirurgach w całym kraju, trafiłem na dyżur do doktora Tykwińskiego, który zajął się mną w sposób jaki się nawet nie spodziewałem. Z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi, wraz z dr. Osmański z którym mnie "pilotował" tworzą naprawdę mocny duet:)

Bardzo bolał mnie kręgosłup. Teraz, po operacji usztywnienia kręgosłupa czuję się znacznie lepiej. Doktor wytłumaczył mi moje dolegliwości. Polecam - bardzo dobry neurochirurg.