Pan Wańczyk prowadził moje dwie ciąże, do pierwszej pomógł doprowadzić. Zaczynałam leczenie w poradni przy szpitalu i nie spodziewałam się zasypania lawiną skierowań, ale powiedział, co muszę zrobić i co po kolei będziemy sprawdzać. Dał skierowanie na usg i kazał się zapisać na następną wizytę i przyjechać z wynikami. Po drugiej wizycie, gdzie zobaczył wyniki męża (umiał je odczytać z całą pewnością) powiedział, że w takim razie musimy zrobić hsg. Dał skierowanie i wszystko co potrzeba i powiedział, że z wynikiem mam się pojawić. Niestety wolny termin miał za 3 miesiące, to sama poszukałam go prywatnie i z wynikami hsg poszłam już prywatnie. Wynik wyjasnił, wg niego konieczna była laparoskopia, bo wykazało zrosty. Zrobił usg, wyjaśnił wszystko. Mimo to mówił, żeby starać się o dziecko i pojawić się albo 2 tygodnie po miesiączce ... albo już w 6 tygodniu ciąży (wychodził ten sam termin). Zaszłam w ciążę. Od początku czułam się traktowana kompleksowo, wizyta trwała tyle ile trzeba było, wyjaśniał, tłumaczył, reagował na moje dolegliwości, pojawiły się kłopoty to od razu na oddział. W szpitalu czułam jego dyskretną opiekę (mimo, że kasy za to nie brał), po obchodach zawsze mogłam porozmawiać z nim. Naprawdę złego słowa powiedzieć nie mogę. Drugą ciążę też prowadził, tak samo reagował na każde obawy i dolegliwości. Z mojej strony super lekarz. Nie musi się uśmiechać, dla mnie ważny jest profesjonalizm w podejściu do pacjentki.

Miła i fachowa obsługa:)Dobre podejście do pacjenta, wysokie kompetencje. Jechałam do niego 100 km i nie żałuję :) Jestem w pełni zadowolona z usług tego lekarza.

Choruję na chorobę haschimoto i myślałam że mam zespół polistycznych janików bo tak mówili mi inni znani olsztyńscy specjaliści.Na szczęście dr Wańczyk przeprowadził badania hormonalne i rozpoznał u mnie blok enzymatyczny związany z nadnerczami.Dzięki zmianie leczenia zaszłam w upragnioną ciążę !!!.Gorąco polecam.Nie bajeruje,jest konkretny i wie co robi.

Dr Wańczyk leczeył mnie za publiczne pieniądze w szpitalu w Olsztynie. Wcześniej nie chodziłam do niego prywatnie. Dzięki jego fachowości udało mi się 8 tygodni dłużej zatrzymać dzidziusia w brzuszku. Nigdy nie podejmuje pochopnych decyzji,wszystko jest u niego przemyślane. Co do fachowości nie ma zastrzeżeń.

Lekarz godny polecenia. Po 4 latach tułaczki po różnych ginekologach on jako pierwszy od razu na pierwszej wizycie kompleksowo podszedł do problemu (brak miesiączki), postawił hipotezę i skierował na specjalistyczne badania do szpitala w celu jej weryfikacji. Diagnoza zostala postawiona i wdrożone zostało odpowiednie leczenie.

Ten lekarz,prowadził drugą i trzecią ciąże po powikłaniach jakie miałam po pierwszym porodzie.Nie wciskał mi na siłę antykoncepcji /jak inni/, szanował moje naturalne planowanie rodziny.Nigdy nie miał nic przeciwko temu aby w wizytach uczestniczył mąż,wszystko nam tłumaczył.Przy problemach od razu kładł mnie na oddział.Przez 5 lat płaciłam za wizytę zawsze 60 zł.Ja poleciłabym go zawsze.wdzięczna pacjentka

miły, uprzejmy, konkretne podejście do pacjętki, dobrze tłumaczy i wyjaćnia. polecam szczerze !!! już wiem, że będzie moim lekarzem prowadzącym jak będe w ciąży.

Temu lekarzowi zawdzięczam urodzenie zdrowego wspaniałego synka mimo, że w pierwszym trymestrze zachorowałam na różyczkę. Spokój i fachowość doktora pomogły mi zachować zdrowy rozsądek i nie poddać się presji innego lekarza, który sugerował usunięcie ciąży.

Korzystam z usług dra Wańczyka od ok. 10 lat. Zawsze wszystko w porządku, i to zarówno jeszcze w czasach, gdy chodziłam do niego "publicznie" (z ubezpieczenia), jak i później prywatnie. Pilnuje cytologii i przypomina o robieniu badań piersi.

Konkretny,miły,kompetentny wiążę z nim duże nadzieje

Konkretny,miły,kompetentny wiążę z nim duże nadzieje

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olsztyn"?

Niepodległości 87a lok. 11
10-087 Olsztyn