Fachowy i profesjonalny. Doktora Wegnera poznałam gdy uczestniczył w operacji mojej kilkudniowej córeczki Lilianki i opiekował się nią wraz z zespołem oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii na Unii Lubelskiej przez kolejny tydzień, zawsze był bardzo profesjonalny, udzielał wyczerpujących odpowiedzi a przy tym jest niesamowicie sympatyczny. Wiedząc, że nasza córcia jest pod opieką takich ludzi jak pan doktor, ten stresujący dla nas czas był znacznie bardziej do zniesienia. Oby każdy lekarz poświęcał się swojej pracy z takim oddaniem. Bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy - Motylińscy :)

Bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy - Motylińscy :)

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Szczecin"?

CLUW

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe
Szczecin
Specjalista med. rodzinnej i paliatywnej.Lek.anestezjologii i intensywnej terapii