Anestezjolog Szczecin

Wenerolog, Dermatolog

LASER CLINIC
Jagiellońska 67a lok. 3
70-382 Szczecin

Dziwią mnie negtywne opinie na Dr.Krolickiego? Jest bardzo kompetentny , ajego podejście do pacjenta bardzo rzeczowe i zwięzłe .Wyłączył mni i jestem mu bardzo wdzięczny . Tadeusz
Bardzo dobry,specjalista,lekarz.Uratował mojego syna.Opieka na oddziale super,kontakt z lekarzem bardzo dobry.Za wszystko bardzo dziękuje :) :) ;)

Andrzej Świniarski

Szczecin

Wspaniały lekarz,ciepły człowiek doskonale komunikujący się z pacjentem.W obecnej dobie nie tak często spotykana osobowość.

lekarz Małgorzata Rzechuła

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Jedyny lekarz który w przeciągu ostatnich 25 lat potrafił skutecznie zdiagnozować moje bóle i przede wszystkim mi pomóc. Zostałam przebadana od stóp do głowy, Pani doktor przeprowadziła pełny wywiad i nie odesłała mnie z kwitkiem jak wszyscy neurolodzy, że ból ma pochodzenie psychiczne. Dzięki niej od 2 lat skala bólu zeszła z 10 na 3-4 a już z tak słabym bólem jestem w stanie sobie radzić sama. Pozdrawiam Panią doktor ...
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Jadwiga Półchleb

Lekarz rodzinny, Anestezjolog

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe

Szczecin

Pani Doktor pomogła już w mojej rodzinie w wyleczeniu mojego 3 letniego synka ,ma bardzo dobre podejście do dzieci i dorosłych rodziców .Leczy także moich rodziców .Wiele jej zawdzięczamy gdyż bardzo pomaga przezwyciężyć ciężką chorobę nowotworową mojego taty,jest cierpliwa ,pogodna i zna się na leczeniu silnego bólu przy nowotworze.Dziękujemy!

Krzysztof Mikulski

CLUW

Szczecin

polecam, skromny i fachwiec na maxa,umie wspolpracowac z pacjentem,mozna mu zaufac ze sie obudzisz......

lekarz Małgorzata Skwierawska

WSPR w Szczecinie
ulica Mazowiecka 4
70-526 Szczecin

Pani doktor przygotowała mnie do zabiegu usunięcia żylaków. Super lekarz. Do tego wszystkiego piękna i bardzo ciepła kobieta.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Stanisław Kępiński

Szczecin

Początkowo wydał się nie sympatyczny. Ale wszystko co mi powiedział w temacie zdrowia taty sprawdziło się potem w 100%, mimo, że wcześniej na internie lekarze mówili inne rzeczy. W czasie każdych odwiedzin na oddziale udzielał mi wszystkich informacji i tłumaczył co będzie robione i dlaczego. Dlatego oceniam go bardzo wysoko.

lekarz Tomasz Wegner

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Fachowy i profesjonalny. Doktora Wegnera poznałam gdy uczestniczył w operacji mojej kilkudniowej córeczki Lilianki i opiekował się nią wraz z zespołem oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii na Unii Lubelskiej przez kolejny tydzień, zawsze był bardzo profesjonalny, udzielał wyczerpujących odpowiedzi a przy tym jest niesamowicie sympatyczny. Wiedząc, że nasza córcia jest pod opieką takich ludzi jak pan doktor, ten stresujący dla nas czas był znacznie bardziej do zniesienia. Oby każdy lekarz ...

lekarz Stanisław Fornal

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Czlowiek który uratował mi życie i nie tylko mi. Najlepszy lekarz na całej Ziemi. Ogromna wiedza i pełen profesjonalizm

Anestezjolodzy w Szczecinie