Anestezjolog Szczecin

CLUW

Szczecin

polecam, skromny i fachwiec na maxa,umie wspolpracowac z pacjentem,mozna mu zaufac ze sie obudzisz......

lekarz Jadwiga Półchleb

Wizyty domowe, Anestezjolog

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe

Szczecin

Wizyty Pani Dr są konkretne,fachowe i punktualne .Bardzo dobry kontakt , porozmawia i wytłumaczy zagadnienia dotyczące choroby i leczenia.POLECAM

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Fachowy i profesjonalny. Doktora Wegnera poznałam gdy uczestniczył w operacji mojej kilkudniowej córeczki Lilianki i opiekował się nią wraz z zespołem oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii na Unii Lubelskiej przez kolejny tydzień, zawsze był bardzo profesjonalny, udzielał wyczerpujących odpowiedzi a przy tym jest niesamowicie sympatyczny. Wiedząc, że nasza córcia jest pod opieką takich ludzi jak pan doktor, ten stresujący dla nas czas był znacznie bardziej do zniesienia. Oby każdy lekarz poświęcał się swojej pracy z takim oddaniem.
Bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy - Motylińscy :)

KAiIT

Szczecin

Życzę wszystkim takiego lekarza. Miło spotkać Takiego Człowieka w naszych czasach. Dziękuję

ul. Andrzeja Średniawskiego 12
70-493 Szczecin

Panią doktor znam od 16 lat... Może inaczej. Pani Doktor zna mnie od 16 lat. Między innymi dzięki Niej jestem tu wśród żywych. Gorąco pozdrawiam Panią i mam nadzieję, że pamięta Pani chłopaka ze Złocieńca Marcina.....wszystkiego dobrego Pani życzę!

Opinia dodana przez: Marcin Meljon

Szczecin

Pani A.Sas jest młodą lekarką anestezjologiem (w trakcie specjalizacji). Miałam okazję spotkac Panią Agnieszkę 2 razy w szpitalu i zawsze były to spotkania miłe (jeśli można pobyt w szpitalu nazwac miłym). Jest to osoba bardzo otwarta, szczera, interesująca sie co dzieję się z pacjentem nie tylko w czasie znieczulenia na sali operacyjnej, ale również po. Na wszystkie pytania starala sie odpowiadac szczerze i wyczerpująco.Mimo zmęczenia poświęciała mi tyle czasu ile ja potrzebowałam na rozmowę z nią. Bardzo łatwo wychodzi jej rozładowanie napięcia związanego z operacją i znieczuleniem.Jest to osoba niesamowicie ciepła, uprzejma i emanuje z niej niesamowity spokój i opanowanie. Oby więcej takich lekarzy anestezjologów w naszych szpitalach.

Zespół Diagnostyczny - Szczecin
Alfreda Sokołowskiego 11
70-891 Szczecin

Lekarz o wysokiej etyce zawodowej. W sytuacjach kryzysowych opanowany i nieobojętny. Mając na względzie szacunek dla godności pacjenta podejmuje działania.
Pomógł mi "komfortowo" przetrwać najtrudniejsze chwile oczekiwania na spóźniającego się lekarza mającego przeprowadzić zabieg.
To prawdziwy "anioł stróż" który ...

To prawdziwy "anioł stróż" który nie tylko podczas, ale również przed zabiegiem dodał mi otuchy, okazał empatię i zrozumienie. Jeszcze raz dziękuję Doktorze.

Opinia dodana przez: Magdalena

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Kazimierza Wierzyńskiego 18
70-786 Szczecin

Bardzo kompetentny lekarz i niezwykła osoba. Rzadko spotyka się lekarzy zarówno z wielką wiedzą, wyczuciem, jak i empatycznym stosunkiem do pacjenta. Polecam, jeśli ktoś chce poprawić swój wygląd i być pewnym, że efekty zabiegu będą naprawdę zadowalające.

Opinia dodana przez: Malgorzata

WSPR w Szczecinie
ulica Mazowiecka 4
70-526 Szczecin

Bardzo kompetentna i rzeczowa osoba, z ogromnym zaangażowaniem do pacjenta..
Prowadziła mojego tatę - wzorowo ... Bardzo Dziękuję ps. gorąco polecam p.doktor jako lekarza i jako człowieka.

Bardzo kompetentna i rzeczowa osoba, z ogromnym zaangażowaniem do pacjenta..

Opinia dodana przez: Dariusz

Kazdego dnia dziekuje ,że po wypadku leczona byłam przez doktora Pakulskiego i jego zespół. To im zawdzięczam życie.

Opinia dodana przez: Iwona Garstka