lekarz Małgorzata Rzechuła

Anestezjolog

Jedyny lekarz który w przeciągu ostatnich 25 lat potrafił skutecznie zdiagnozować moje bóle i przede wszystkim mi pomóc. Zostałam przebadana od stóp do głowy, Pani doktor przeprowadziła pełny wywiad i nie odesłała mnie z kwitkiem jak wszyscy neurolodzy, że ból ma pochodzenie psychiczne. Dzięki niej od 2 lat skala bólu zeszła z 10 na 3-4 a już z tak słabym bólem jestem w stanie sobie radzić sama. Pozdrawiam Panią doktor i dziękuję bardzo za odmianę mojego życia.

Jestem bardzo zadowolony z efektów po zabiegach u pani doktor. Z początku podchodziłem sceptycznie bo to nie była moja pierwsza próba uśmierzenia bólu ale tym razem się udało. Dziękuję.

Witam Wczoraj byłam u Pani Doktor Nie miła osoba która nie potrafi pomóc człowiekowi w bólu Zamiast leczyć wysyła chorego człowieka który z bólu się zwija do poradni uzależnień Tragedia Nie polecam

Witam
Wczoraj byłam u Pani Doktor
Nie miła osoba która nie potrafi pomóc człowiekowi w bólu
Tragedia
Nie polecam