lekarz Małgorzata Rzechuła

Anestezjolog

Wizyta u Pani doktor przebiegła bardzo przyjaźnie i profesjonalnie. Kontakt z Panią doktor był ciągły ,nawet kiedy nie byłam umówiona , mogłam liczyć na pomoc i telefon ze strony P doktor . Borykam się z bólami głowy od 20 lat, bóle głowy migrenowe , napięciowe, zwykle itd chyba wszystkiego rodzaju, dlatego polecam Panią doktor w 100% ponieważ ,z pomocą Pani doktor ból ustał.

Jestem zawiedziona "leczeniem" bólu przewlekłego u mojego ojca. Przez dwadzieścia parę lat nie była w stanie pomóc na ból. Skończyło się na tym że tata leżał kilka razy w szpitalu pod narkozą żeby wyciągnąć mu urządzenie wszczepione pod skórę które wywoływało zapalenie i ogromne ryzyko. Ojciec został wysłany do terapii uzależnień bo lekarka uznała że jest uzależniony od leków przeciwbólowych! Tylko odstawienie takich leków nie wchodzi w grę przy takim bólu i jest jedyną opcją przy tak nieefektywnej "terapii" bólowej jaka miała miejsce tu! Nie odbiera telefonów, ciężko się skontaktować, nie słucha pacjenta.

Jedyny lekarz który w przeciągu ostatnich 25 lat potrafił skutecznie zdiagnozować moje bóle i przede wszystkim mi pomóc. Zostałam przebadana od stóp do głowy, Pani doktor przeprowadziła pełny wywiad i nie odesłała mnie z kwitkiem jak wszyscy neurolodzy, że ból ma pochodzenie psychiczne. Dzięki niej od 2 lat skala bólu zeszła z 10 na 3-4 a już z tak słabym bólem jestem w stanie sobie radzić sama. Pozdrawiam Panią doktor i dziękuję bardzo za odmianę mojego życia.

Jestem bardzo zadowolony z efektów po zabiegach u pani doktor. Z początku podchodziłem sceptycznie bo to nie była moja pierwsza próba uśmierzenia bólu ale tym razem się udało. Dziękuję.

Witam Wczoraj byłam u Pani Doktor Nie miła osoba która nie potrafi pomóc człowiekowi w bólu Zamiast leczyć wysyła chorego człowieka który z bólu się zwija do poradni uzależnień Tragedia Nie polecam

Witam
Wczoraj byłam u Pani Doktor
Nie miła osoba która nie potrafi pomóc człowiekowi w bólu
Tragedia
Nie polecam