dr n. med. Tomasz Woźny

2,6
2,4
2,7
2,2

Ten facet to czubek, lekarz prowadzący zalecił mojej siostrze leki na podniesienie odporności, które otrzymuje od lat. Ten pseudo-ordynator podważył zasadność podania tych leków. Oczywiście nie miał racji. Na oddziale pielęgniarka poinformowała szwagra, że nie ma po co iść do szefa ponieważ najprawdopodobniej się na tym nie zna...! Przy okazji wspominała poprzedniego ordynatora na zasadzie "to był fachowiec a ten to d...a. Jestem wstrzasnieta. Ostrzegam przed tym facetem. Skandal

To klasyczny, nawiedzony i przemądrzały buc. Może miał zły humor - nie wiem - ale tak czy inaczej drugi raz do niego nie pójdę. Poza tym miałam wrażenie, że Pan Doktor nie za bardzo się orientuje. Nie wzbudził mojego zaufania nic a nic. Odradzam.

Odnoszę wrażenie, że pan doktor raczej nie za bardzo jest zorientowany w swojej dyscyplinie. Udałem się do innego specjalisty i okazało się, że diagnoza nie była postawiona trafnie.Nie polecam

Natknąłem się na doktora w jakiś czas temu w będąc pacjentem w szpitalu przy ul. Szkolnej. zdecydowanie odradzam pacjentom potrzebującym hematologa.

bardzo dobry lekarz.Długo i skrupulatnie wyjasnial mi moja chorobę. Spokojnie i wyczerpujaco odpowiada na moje pytania. Polecam tego lekarza

fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu, z dobrym podejściem do pacjenta

fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu, z dobrym podejściem do pacjenta