lekarz Tomasz Zagraba

Ortopeda

bardzo polecam, świetny specjalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta, miałam szczęście trafiając na SOR do Pana Doktora

Jest młodym lekarzem, ale rokuję na specjalistę, który w najbliższej przyszłości wyleczy pomyślnie nie jednego pacjenta. Jest wnikliwym, zaangażowanym i na pewno nie zbywa chorego.Przy każdej wizycie próbuje podejść do chorego indywidualnie, nie wstydzi się w razie niepewności zasięgnąć konsultacji u kolegów. W moim przypadku od razu rozpoznał, co mi dolega, bijąc na głowę swojego "wyuczonego" i doświadczonego kolegę. Jestem bardzo wdzięczna Panu DOKTOROWI.

Ponad rok temu poważnie złamałam nogę. Trafiłam do szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. Operacja była udana, lecz prowadzenie ambulatoryjnego leczenia prawie nie zakończyło się kalectwem.Czysty przypadek sprawił, że trafiłam do Pana Tomasza Zagraby (był w zastępstwie)Zawdzięczam mu wyprowadzenie mnie z poważnych zdrowotnych komplikacji. Jakaż była moja radość, kiedy dowiedziałam się,że kolejną operację będzie wykonywał właśnie ON! Lekarz godny polecenia!

Jest człowiekiem pełnym zaufania. Jestem w stanie bezgraniczenie powierzyćzdrowie Panu doktorowi. Jego umiejętności i stosunek do pacjenta charakteryzują się szczególną skrupulatnością i dokładnością w stawianych diagnozach, co owocuje skutecznym i efektywnym leczeniem schorzeń traumatologicznych i orotpedycznych. Jest najlepszym lekarzem jakiego w życiu poznałem. Pozdro dla Pana DOKTORA.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Grodzisk Mazowiecki"?

Ambulatorium Jednostki Wojskowej Nr 1037
05-825 Grodzisk Mazowiecki