lekarz Tomasz Zagraba

Bardzo polecam Pana doktora. Świetne podejscie do pacjenta. Kompetencje na najwyższym poziomie. Specjalista godny polecenia.

bardzo polecam, świetny specjalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta, miałam szczęście trafiając na SOR do Pana Doktora

Ponad rok temu poważnie złamałam nogę. Trafiłam do szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. Operacja była udana, lecz prowadzenie ambulatoryjnego leczenia prawie nie zakończyło się kalectwem.Czysty przypadek sprawił, że trafiłam do Pana Tomasza Zagraby (był w zastępstwie)Zawdzięczam mu wyprowadzenie mnie z poważnych zdrowotnych komplikacji. Jakaż była moja radość, kiedy dowiedziałam się,że kolejną operację będzie wykonywał właśnie ON! Lekarz godny polecenia!

Jest człowiekiem pełnym zaufania. Jestem w stanie bezgraniczenie powierzyćzdrowie Panu doktorowi. Jego umiejętności i stosunek do pacjenta charakteryzują się szczególną skrupulatnością i dokładnością w stawianych diagnozach, co owocuje skutecznym i efektywnym leczeniem schorzeń traumatologicznych i orotpedycznych. Jest najlepszym lekarzem jakiego w życiu poznałem. Pozdro dla Pana DOKTORA.

Jest młodym lekarzem, ale rokuję na specjalistę, który w najbliższej przyszłości wyleczy pomyślnie nie jednego pacjenta. Jest wnikliwym, zaangażowanym i na pewno nie zbywa chorego.Przy każdej wizycie próbuje podejść do chorego indywidualnie, nie wstydzi się w razie niepewności zasięgnąć konsultacji u kolegów. W moim przypadku od razu rozpoznał, co mi dolega, bijąc na głowę swojego "wyuczonego" i doświadczonego kolegę. Jestem bardzo wdzięczna Panu DOKTOROWI.