dr n. med. Tomasz Zbroch

świetny lekarz: kompetenyny, bardzo grzeczny,konkretny,

świetny lekarz: kompetenyny, bardzo grzeczny,konkretny,

Bardzo dobry i kompetentny specjalista. W zrozumiały sposób z dużą dozą wyrozumiałości potrafi wytłumaczyć na czym polega problem i nakreślić plan działania. Dostępny również w sobotę, co w moim przypadku jest bardzo istotne. Gorąco polecam.

polecam wszystkim tego lekarza, to dzięki niemu dzisiaj jestem w upragnionej i długo wyczekiwanej ciązy :))))

Chodziłam do bardzo wielu różnych ginekologów, ponieważ miałam wiele problemów "kobiecych" i w końcu trafiłam na dr Zbrocha:) Nie wyobrażam sobie teraz, żebym miała pójść do innego lekarza. Dr Zbroch to świetny fachowiec, nigdy się nie spieszy, ma czas, żeby wytłumaczyć wszystko i odpowiedzieć na każde pytanie. Zawsze mówi o zamiennikach leków, jeżeli takie istnieją. Bywałam u lekarzy, którzy pacjentów przyjmowali "na czas" - np. wizyty co 15 min.... Ten lekarz jest w 100% godny polecenia, dzięki niemu teraz chodzę tylko na wizyty kontrolne, a nie biegam z ciągłymi problemami co kilka tygodni...

najgorszy lekarz jakiego spotkałam w prywatnej klinice potrafi wymyśleć chorobe aby tylko zarobić ,konował

Wspaniały lekarz,z ogromną wiedzą i wysoką kulturą osobistą.Posiada odpowiednie podejście do pacjentki,zawsze ma czas by dokładnie wytłumaczyć.Na lepszego lekarza nie mogłam trafić.Gorąco polecam.

Kompetentny a do tego ciepły i budzący zaufanie lekarz. Cudowne podejście do pacjenta, zainteresowanie problemem, wytłumaczenie wszystkich możliwości leczenia. Lekarz, jakiego ze świecą szukać. Zdecydowanie godny polecenia. Życzę innym lekarzom, żeby byli tacy sami.

To chyba najlepszy lekarz jaki mi się trafił do tej pory. Zdecydowanie polecam.

To chyba najlepszy lekarz jaki mi się trafił do tej pory. Zdecydowanie polecam.

Świetny fachowiec!!! Szczerze polecam :)

Świetny fachowiec!!! Szczerze polecam :)

Świetny fachowiec godny polecenia.

Świetny fachowiec godny polecenia.