lek. dent. Tomasz Żuchowski

polecam. profesjonalista, rzetelny i indywidualnie podchodzi do pacjenta. leczy delikatnie i bezboleśnie. warto chodzić do niego na stałe leczenie.

Dr Żuchowski jest na pewno... kosztownym stomatologiem, a czy takim super fachowcem to nie jestem do końca przekonana, w moim przypadku leczenie było długie i skomplikowane z jego winy bo stale nie wyrabiał się w czasie wizyt i tym wydłużał leczenie i być może powiększał koszty.Ząb jeszcze potem bolał przez długi czas ale teraz jest ok więc moja opinia jest nautralna po prostu .

Zdecydowanie polecam.Jakość usług na najwyższym poziomie na które udzielane są gwarancje.Ceny adekwatne do jakości usług oraz użytych materiałów.Mały minus to konieczność zapisów z wyprzedzeniem 2-3 tygodni.

dokladny,szkoda ze ceny wysokie..ale warto u dr.leczyc

dokladny,szkoda ze ceny wysokie..ale warto u dr.leczyc