Torakochirurg W Okolicach Grodzisk Wielkopolski

wielkopolskie centrum pulmonologii i torakochirurgii

Poznań

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Nie tylko za operacje ale przede wszystkim za trafną diagnozę i ciepłe słowa na bloku operacyjnym. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Marcin

szpital pulmunologiczny
WCPiT, Poznań, Szamarzewskiego 62
Poznań

Docent Cezary Piwkowski to świetny fachowiec mający złote ręce i serce. Szybkość i zdecydowanie w działaniu pana Doktora uratowało mi życie. Doktor to spokojny, opanowany a przy tym miły i sympatyczny człowiek oddany swojej pracy. Klasa sama w sobie. Lekarz z powołania dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Dziękuję Panie Doktorze za to, że dzięki Panu dzisiaj jestem zdrowa. Życzę zdrowia i sukcesów w dalszej pracy zawodowej i życiu osobistym.
Wdzięczna pacjentka Krystyna

Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Jarosław Adamczak

Torakochirurg, Chirurg dziecięcy

Poznań

Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi za zoperowanie mojej lejkowatej klatki piersiowej! Dzięki niemu zaczęłam żyć od nowa! Polecam z całego serducha!

klinika chorób płuc