Torakochirurg Warszawa

dr n. med. Dariusz Wąsowski

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Centrm Onkologii-Instytut
W.K. Rendgena 5

Wspaniały, doskonały w swojej dziedzinie, cierpliwy, wrażliwy, rozumie chorego i jego uzasadnione obawy o stan choroby, poświęca pacjentowi swoją uwagę. Jest dokładny i rozważny w podejmowaniu decyzji o leczeniu. Ciepły i życzliwy, prawdziwy doktor, kocha swoją pracę i stara się zrobić dla chorego wszystko co możliwe by go wyleczyć. Wielkie uznanie i szacunek dla Niego. Jest niezwykłym człowiekiem. Miałam szczęście być przez Niego diagnozowana i operowana i jestem szczęśliwa, że mogłam zaufać doktorowi ja własnej mamie. Polecam wszystkim chorym, potrzebującym pomocy prawdziwego doktora. Małgosia T.

Wspaniały lekarz pod każdym względem! Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego człowieka! Panie doktorze jest Pan najlepszy! Polecam Pana doktora wszystkim z całego serca.

Opinia dodana przez: Malinka
Torakochirurg Warszawa dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Torakochirurg, Onkolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.

Przychodnia Lekarska
Płocka 49

Lekarz najlepszy z najlepszych. Wspaniała wiedza godna pozazdroszczenia. Fachowość , kultura, takt w stosunku do chorego i rodziny na wysokim poziomie. Od 8 lat mój mąż żyje dzięki Panu Doktorowi . Perfekcyjna operacja usunięcia całego lewego płuca - nowotwór . Świat zazdrości nam takiego fachowca . W rękach dr Kupisa jesteśmy bezpieczni ! B.J.

Opinia dodana przez: Bożena Jastrzębska

lek. med. Robert Włodarczyk

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Byłem na wizycie z chorą na nowotwór płuc matką. Pan doktor był arogancki. Nie przeprowadził wywiadu lekarskiego. Postawił diagnozę na podstawie kilkusekundowej analizy "zapisów poprzednika z 4 miesięcy wstecz nie patrząc na bieżące wyniki - miałem ze sobą całą dokumentację, a jej nawet nie przejrzał przed diagnozą. Wyniki przejrzał po diagnozie, jak poprosiłem o opinię na piśmie, która w mojej opinie nią ma żadnej wartości medycznej. Nie rozmawiał z pacjentem, celem wyjaśnienia swojej diagnozy lekarskiej. W mojej ocenie nie ma żadnych podstaw do tego aby pracować z pacjentem - szczególnie onkologicznym. Apatyczny. Rozumiem takie zachowanie jeśliby pracował w prywatnej przychodni. Jednak w szpitalu onkologicznym NFZ, gdzie jego praca opłacania jest z naszych podatków, powinny obowiązywać inne standardy. Ogólnie po wizycie u niego mam teraz ciśnienie 150/95/70 a minęło już kilka godzin. Skandal o takim lekarzu mówić, że pomaga ludziom. Na koniec moja mama zwróciła się do niego mówiąc, że było jej ogromnie przykro być tak przedmiotowo potraktowaną, szczególnie w sytuacji jakiej jest (choroba nowotworowa). Na to on powiedział ze nie widzi w tym problemu. Zatem o czy można rozmawiać z takim lekarzem? O czym? Oby Bóg nas strzegł przed taką znieczulicą na ludzki ból i cierpienie. Nie oczekuję od lekarza utyskiwania lecz podstawowego szacunku dla pacjenta i człowieka. A tego w tym gabinecie finansowanym z NFZ nie ma.... jest odczuwana i bolesna dla pacjenta arogancja i brak profesjonalizmu.

Opinia dodana przez: Tomasz

Torakochirurdzy w mieście Warszawa