Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Traumatolog Zabrze

lekarz Marek Hawranek

Ortopeda, Chirurg ogólny

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Od siedmiu lat mam kontakt z drMarkiem Hawranek,. po pierwszej wizycie konsultacyjnej po ocenie moich obu kolan zostałam zakwalifikowana do zabiegu endo,po pół roku zostałam zoperowana,zaś drugie kolano po 7 m-cach do dnia dzisiejszego jestem sprawna,ćwiczę na rowerze itp.Za to jestem mu bardzo wdzięczna/ polecam /

lekarz Igor Karczewski

Traumatolog, Ortopeda

ortoped
makowa 1
41-809 Zabrze

Miałem poważny uraz barku którego doznałem w wyniku wypadku samochodowego. Udałem się do Sport Kliniki gdzie wiedziałem ,że pracuje Pan Doktor Igor Karczewski! Operacja oczywiście dla Doktora nie stanowiła żadnego problemu! Pełny profesjonalizm. Ponad to Doktor jest bardzo miłym i empatycznym człowiekiem!Jestem niesamowicie wdzięczny Panu Doktorowi. Polecam
Opinia dodana przez: Cezary

lekarz Krzysztof Jagoda

Ortopeda, Traumatolog

Franciszkańska 26a/6
41-819 Zabrze

BARDZO DOBRY LEKARZ I CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU.UPRZEJMY,OPANOWANY,TAKTOWNY.TAKICH JUZ NIEMA.CIERPLIWOŚĆ I TŁUMACZENIE CHOROBY TO DLA PACJENTA BARDZO WAŻNE. POLECAM DOKTORA KRZYSZTOFA JAGODE I ŻYCZE ZDROWIA I POMYŚLNOŚCI W ŻYCIU.
Opinia dodana przez: JAREK

dr n. med. Wojciech Pawlak

Traumatolog, Ortopeda

SANVIMED (Szpital Zaborze Sp. z o.o.
Moniuszki 78
41-800 Zabrze

Niby błaha sprawa bo tylko szycie małej rany na nodze, ale zdecydowanie polecam. Wizytę udało mi się umówić od razu w ten sam dzień, a było już dosyć późno. Bardzo wysoka jakość usług, brak śladów po szwach i ranie. Niewygórowane ceny i przede wszystkim fajna, przyjazna atmosfera.
Opinia dodana przez: JS