Filtruj terminy

Traumatolog, Neurochirurg

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Miły, kompetentny, przeciwieństwo(...) z tego samego oddziału. Bardzo empatyczny i delikatny.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Neurochirurg, Traumatolog

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu - Aparaty Słuchowe
ulica Polna 16 C/D
22-400 Zamość

Spokojnie po nitce do kłębka od objawów poprzez badanie wypytanie się o czas trwania dolegliwości oglądnięcie zdjęć na laptopie do pełnego rozpoznania i wreszcie najgorsze- niestety - zaproponowania operacji- ale dziki niej jestem zdrowy . Mirek z Zamościa Dziękuję Panie doktorze

Neurochirurg, Traumatolog

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu - Aparaty Słuchowe
ulica Polna 16 C/D
22-400 Zamość

Nie polecam tego lekarza nikomu.Jakiś czas temu moja dziewczyna ze mną udała się do niego ze swoją chorobą a mianowicie wypuklenia kręgu lędźwiowego.Pan Gamracki podjął się leczenia i wykonał Jej blokade w której podał również leki przeciwbólowe oraz te które miały Jej niby to pomóc.Doktor powiedział również że mamy się zgłosić na kontrole za jakiś czas.Dziś właśnie wróciliśmy od niego i oto opisuję państwu rezultaty wizyty.Zaszliśmy na 2 piętro oddziału ...

lekarz Bogdan Szymański

Nowy Świat 1
22-400 Zamość

Bardzo sumienny lekarz o wysokich kompetencjach,uprzejmy,dokładnie tłumaczy chorobę i wyjaśnia leczenie,godny polecenia
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tadeusz Lenard

ulica Hrubieszowska 34 A
22-400 Zamość

Pan Doktor jest bardzo niemiły, Wydarl się na mnie, wyrzucul i zamknąl mi drzwi przed nosem. A jak poszłam zapytać to powiedział " O co chodzi bo nie ma czasu ". Nie polecam omijać z daleka. Trzeba mieć Trochę serca i współczucia dla drugiego człowieka 😞
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Dariusz Kapłun

Wiśniowa 1
22-400 Zamość

Lekarz kompletnie nie miał pojęcia o czym mowi, mam koślawość palców u stóp, jest to operacyjne ,a doktor Kapłun dał mi na kartce napisana nazwę wkładek do butow na płaskostopie

dr n. med. Zbigniew Chmiel

Stom-Med
Kilińskiego 32, Graniczna73
22-400 Zamość

Jest to szczerze najgorszy specjalista z jakim miałem styczność. Krzyczy na pacjenta i zamiast wysłuchać od razu wyprasza z gabinetu po 3 minutach. Katastrofa, nikomu nie polecam.
Opinia dodana przez: Bogdan

dr Edward Szeremeta

Zamość

Już wiele lat temu miałem wątpliwą przyjemność mieć kontakt z tym lekarzem. Nie rozpoznał urazu, odmówił prześwietlenia i zalecił kąpiel wodną. Jak się później okazało uraz stawu skokowego był rezultatem "skoku" w niezabezpieczony dołek, w wyniku którego nastąpiło pionowe odszczepienie kości. /Dalej nie chcę rozwijać tematu bo szkoda czasu/ .
Opinia dodana przez: Tadeusz