lekarz Tymoteusz Tutak

1,7

Zero kompetencji. Przy przeziębieniu, gorączce nawet mnie nie osłuchał, nie obejrzał gardła. Dramat.

Bardzo nie polecam Pana doktora . W rozmowie z pacjentem za każdym razem pokazuje swoją wyższość . Jest bardzo nie uprzejmy i arogancki. Jest człowiekiem który nie budzi zaufania . Zero konkretnych objaśnień w zapytaniu Pana doktora o moje wyniki.

Lekarz bez posiadanych kompetencji. Aktualnie będę składał w Imieniu mojej Mamy zawiadomienie do Izby lekarskiej. Mama mimo przewlekłej choroby związanej z oskrzelami, została po telefonicznej teleporadzie skierowana na test do miejscowość oddalonej o 20 km mimo braku objawów Covid co jest związane z przebywaniem na kwarantannie, dodatkowo otrzymała leki bez refundacji. Odradzam wszystkim , analizując przepisany lek okazało się, że jest konfliktowy z aktualnie stosowanymi.