Urolog Chorzów

41-500 Chorzów

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek.Lekarz budzący ogromne zaufanie. Poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu

41-500 Chorzów

Od kilku lat leczę sie u Pana doktora to wspaniały lekarz któremu zdrowie pacjenta nie jest obojętne .Takiego lekarza życzę każdemu w każdym gabinecie -Musiał M.

Witam,

Bardzo proszę o namiary na prywatny gabinet doktora Grzegorza Kudeli na mojego e-maila: murbaniec@interia.eu

Z góry bardzo dziękuje,

Witam,

Z góry bardzo dziękuje,

Opinia dodana przez: Michał

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

41-500 Chorzów

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !

Opinia dodana przez: Anna

41-500 Chorzów

Wspaniały człowiek .Nie będę się rozpisywać ale po tylu wizytach u różnych urologów w Częstochowie przeżyłem lekki szok !!! Zostałem profesjonalnie przebadany , wysłuchany i czułem że nareszcie ktoś się zajmie moją chorobą . Dziękuję panu Dr.Kozinie

Opinia dodana przez: Wiesław

41-500 Chorzów

Rewelacyjny i bardzo rzetelny! Świetnie wszystko tłumaczy i nie naciąga na zbędne zabiegi. Przede wszystkim dużą posiada wiedzę a to jest chyba najważniejsze.

Opinia dodana przez: Arek

NZOZ ERA MED
Chorzów Paderewskiego 34
Chorzów

Rewelacyjny lekarz stawiający trafne diagnozy i stosujący skuteczne leczenie.
Indywidualnie podchodzi do pacjenta, uprzejmy.

Rewelacyjny lekarz stawiający trafne diagnozy i stosujący skuteczne leczenie.
Indywidualnie podchodzi do pacjenta, uprzejmy.

Opinia dodana przez: Andrzej

Chorzów

Przez kilka lat chodziłam do dr Szurkowskiego z moim tatą i uważam, że jest bardzo godny polecenia

Opinia dodana przez: JAGA

NZOZ Szpital "Śląskie Centrum Urologii"
Strzelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Polecam...do Urovity wybrałem się prywatnie...wchodząc do gabinetu przywitał Mnie dr. GARŁOWSKI z uśmiechem na twarzy...zapytał co Mnie sprowadza...jak przebiegały objawy...z determinacją przeszedł do badań również poza zakresem urologii...fachowym okiem spojrzał na mój problem...Z gabinetu wyszedłem po 40 min zadowolony i pod wielkim wrażeniem tego z jakim podejściem do pacjenta podchodzi doktor i jak ważna dla niego jest zagadka mych objawów...

Opinia dodana przez: Marcin

41-500 Chorzów

Takich lekarzy nam potrzeba-konkretne i co najważniejsze kompetentne potraktowanie pacjenta. Do tego wysoka kultura osobista i poczucie humoru.

Urolodzy w mieście Chorzów