Urolog Śrem

Szpital w Śremie / Oddział Urologiczny
ul. Chełmońskiego , 63-100 Śrem
63-100 Śrem

Bardzo dobry lekarz, z przyjaznym, pełnym profesjonalizmu podejściem do pacjenta. Szybko i sprawnie wyleczył mojego ojca, któremu inny lekarz nie dawał szans na normalne funkcjonowanie. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Marzena

Grota-Roweckiego 9c
63-101 Śrem

Bardzo dobry lekarz i wspaniały kolega. Mimo przeciwności losu zawsze pełen wiary, uśmiechnięty, optymistycznie nastawiony do świata. Szpital bez Niego to już nie ten szpital.

Opinia dodana przez: anonim

gabinet prywatny
Wybickiego 17
63-100 Śrem

Specjalista o dużei i aktualizowanej wiedzy medycznej.Wizyta zawsze z wykonaniem Badania USG brzucha.Spokojnie tłumaczy diagnozę i sposoby leczenia choroby. Jestem w leczeniu kamicy nerek po ESWL i leczeniu farmakologicznym bardzo zadowolony.

Chełmońskiego 1

Chełmońskiego 1