Filtruj terminy

lekarz Marcin Warzecha

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna LUX-MED
ul. Damrota 47 A
43-100 Tychy

Rzeczowy i konkretny lekarz, rozmawia o problemie otwarcie i szczerze i stara się zawsze problemowi zaradzić i ulżyć w cierpieniu jest serdeczny i miły z poczuciem humoru, godny pełnego zaufania szczerze polecam potrzebującym pomocy
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Jerzy Szczepanek

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy i zawsze z optymizmem podchodzi do problemów pacjenta. Kontroluje przebieg choroby i na bieżąco diagnozuje jaki rozwiązać dany problem.
Opinia dodana przez: jan

dr Paweł Leśniak

ORBIMED

43-100 Tychy

Wizyta trwała 8 minut. Dodam, że była to pierwsza wizyta wraz z badaniem USG. Nie otrzymałam po wizycie żadnej dokumentacji ani opisu przeprowadzonego badania usg. Lekarz zapomniał zapisać mi lekarstwa, które zaordynował a także ich dawkowanie. Nie zapomniał natomiast o tym ,żeby kilka razy przypomnieć o konieczności kolejnej wizyty.
Jak na konsultacje z USG wizyta całkowicie bezsensowna. Brak profesjonalizmu ze strony lekarza.Nie polecam!
Opinia dodana przez: Nika

lekarz Krzysztof Sacha

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

Lekarz z dobrym podejściem.
Zmagałem się ze zwężeniem cewki. Odpowiednio zdiagnozowany poddałem się zabiegowi wykonanemu przez DR. Sachę. Podczas leczenie w stałym kontakcie telefonicznym. Pan dr odbierał nawet telefony w święta i późnymi wieczorami (miałem problemy z oddawaniem moczu) Polecam!

lekarz Marcin Szkodny

Zawiść, Tychy

uprzejmy, kompetentny,odniosłem dobre wrażenie.Poświęcił wystarczającą ilość czasu na określenie moich obaw.uważam że jest ok.
Opinia dodana przez: arkadiusz

lek. med. Michał Pułtorak

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Jeden z tych wyjątkowych, który posiada wiedzę i umiejętności. W dzisiejszych czasach trudno o lepszego. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Krzysztof Borkowski

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Doktor fajny ale miałem wizyte u niego tychach i przychodze i go nie ma nikt nic nie wie gdzie jest doktor jakis wogule inny był więc zrezygnowałem poszedłem sie leczyć do zabrza polecam
Opinia dodana przez: Damian

lek. med. Rafał Bogacki