Urolog Zielonka

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.
Józefa Poniatowskiego 97
05-220 Zielonka

Niezwykły lekarz który z wielkim zaangażowaniem stara się pomóc pacjentowi we wszystkich zmaganiach z chorobą, w tym związanych z przewlekłym bólem! Byłam jego pacjentką tylko wpadkowo, bo jestem tzw. skomplikowanym przypadkiem z pogranicza urologii i ginekologii. Nie mogę zatem podsumować wyników mojego leczenia, bo ono jeszcze długo potrwa i będzie wymagało konsultacji ze specjalistami z innych dziedzin medycyny. Chciałam jednak podkreślić z całą mocą, że ten kompetentny i wrażliwy na cierpienie ludzi lekarz angażuje swój prywatny czas i autorytet w poszukiwanie pomocy innych specjalistów, by nie zostawić chorego z bólem! Moja opinia powinna się liczyć podwójnie, bo będąc w szpitalu obserwowałam jego postępowanie wobec trzech pacjentek. Nie opiszę szczegółów z uwagi na szacunek dla intymności tych chorych, ale zapewniam że jest to lekarz, który pomaga choremu nie zrażając się oporem działania tzw. systemu. Mam wielki szacunek dla Pana Doktora! Pacjentka ze Śląska

SPZOZ Miejski Ośrodek Zdrowia
ulica Mickiewicza 18
05-220 Zielonka

Bardzo dobry specialista i szybko rozpoznał moja chorobę, godny zaufania i polecenia. Naprawdę polecam.

SPZOZ Zielonka
ul. Adama Mickiewicza 18
05-220 Zielonka

Centrum MULTI-MEDICA Sp. z o.o.
ul. Józefa Poniatowskiego 97

Urolodzy w mieście Zielonka