lekarz Urszula Błachowska

Na swoich trzech wizytach poświęciła mi tyle czasu co Dr Sowiński na jednej.zawsze na jedną godzine miała umówionych klika osób. zawsze straszyła i jest niezbyt miła.nie zna się na tym co robi i nie zrobiła mi potrzebnych badań. nie interesuje się swoimi pacjentkami.

Ja się zawiodłam. Moich dolegliwości nie potraktowała poważnie, nie zastosowała odpowiedniego leczenia. Zmieniam lekarza.

jestem bardzo ale to bardzo zadowolona ze współpracy Pani doktor ze mną!!!!jest rewelacyjna i kompetentna!dzięki niej urodziłam śliczną córeczkę!

Byłam u Pani doktor na wizycie kontrolnej, nie miałam leczenia więc nie mogę stwierdzić czy dobrze leczy. Badanie zrobione bardzo dobrze, dostałam odpowiedzi na moje pytania, jednakże na samą wizytę musiałam czekać godzinę (mimo, że wcześniej byłam umówiona), a sama ginekolog, jako osoba, nie byłą wyrozumiała. Mojego zaufania nie wzbudziła, ale jako ginekolog ok.

POLECAM ja mam o niej bardzo dobra zdanie choć nie zawsze miała dla mnie dobre informacje:((

Pani dr Błachowska jest godna polecenia, obecnie jestem w drugiej ciąży i jestem zadowolona z jej opieki medycznej.Jestem z okolic Wielunia i mimo to,że w samym Wieluniu jest dużo lekarzy ja wybrałam panią doktor.Polecam.

gorąco polecam Panią Doktor Błachowską nigdy nie trafiłam na lekarza który potrafi byc tak rzetelny, kompetentny i uczciwy, To Anioł Kobieta polecam

Niezwykle dobry kontakt z pacjentem i bardzo rozległa wiedza poparta doswiadczeniem szpitalnym.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt, poniewaz jest to osoba bardzo mila i kompetentna

jestem bardzo zadowolona z pracy Pani doktor Błachowskiej

jestem bardzo zadowolona z pracy Pani doktor Błachowskiej