Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą w swoim zawodzie więc polecam gorąco panią lek.med Urszulę Hajda-Paluch spec.pediatra,spec pulmonolog zawsze dokładne omówi diagnozę sposób leczenia i jestem za tym aby lekarze leczyli starymi metodami tak jak ktoś już wcześniej napisał niż trucie dziecka chemikaliami więc nie wiem o co komu tu chodzi w tej wypowiedzi lecz widzę za bardzo ktoś się nie zna na medycynie ;-].Pozdrawiam wszystkich pacjentów leczących się u pani doktor.

Wszystkim , którzy szukaja naprawde fachowego lekarza , który juz przy wejściu do gabinetu budzi pełne zaufanie swoim kompetentnym podejsciem do pacjenta polecam Panią dr URSZULE HAJDĘ - PALUCH .Potrafi szczegółowo i spokojnie wytłumaczyć chorobe i metodę jej leczenia , od razu trafia z lekarstwem .To jest jedyny lekarz do którego mam całkowite zaufanie , dlatego jeżeli jesteście niepewni metod leczenia innych lekarzy lub braku efektów polecam Panią dr Hajdę - Paluch !

Obie córki są pod opieka pani doktor i gorącą zachecam do wizyt u niej . Super podejscie do dzieci trafne diagnozy i sposób leczenia zawsze chetna nawet telefonicznie poradzić lub odpowiedziec na pytania, Dla dziecka lekarz super

Miła sympatyczna fajna pani doktor warto się u niej leczyć .POLECAM GORĄCO ;)

Miła sympatyczna fajna pani doktor warto się u niej leczyć .POLECAM GORĄCO ;)

To w zasadzie jedyny lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Polecam!

To w zasadzie jedyny lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Polecam!

Bardzo dobry lekarz jakiego dotąd spotkałem :) Polecam gorąco

Bardzo dobry lekarz jakiego dotąd spotkałem :) Polecam gorąco

Bardzo dobry lekarz :) polecam gorąco pani doktor jets miła sympatyczna tłu,maczy przebieg choroby jak trzeba postępowac :)

Bardzo dobry lekarz ma dobry kontakt z dziećmi bardzo gorąco polecam ))

Bardzo dobry lekarz ma dobry kontakt z dziećmi bardzo gorąco polecam ))

Bardzo dobry lekarz którego dotąd znam

Bardzo dobry lekarz którego dotąd znam

pani dr.Paluch jest bardzo dobrym lekarzem leczę się u p.dr.paluch długie lata .Zawsze można liczyć na porady z strony p dr ,wszystko wytłumaczy tak aby szło zrozumieć chorobę i wiedzieć jak z nią postępować.Bardzo polecam panią doktor Urszulę Hajdę-Paluch