lekarz Urszula Jarosz-Kajdrys

Uwielbiam panią doktor! Jest kompetentna, skupiona n apracy z pacjentem, tłumaczy proces leczenie - jest szczera, ustala program leczenia i mowi o kosztach uzasadniając je. Robilam u niej aparat ortodontyczny - jest wymagająca wobec siebei i wobec pacjenta, ona nie uznaje półśrodkow w leczeniu. Dostoswuje metodę argumentując jej konieczniość, a nie mowiąc np. "bo teraz tak się robi". Ma duże doswiadczenie .. to widać po tym jak pracuja z nią asysstentki i z jkaim podziwiem i szacunkiem sie do nie zwracają. POLECAM!

Uwielbiam panią doktor!

To dziwne ! Byłem w Gold Clinic właśnie u Pani doktor Jarosz i jestem zachwycony jakością jej usług, kompetencją i podejściem do pacjenta. a swoją drogą ciekawostką jest,że złe opinie zawsze są podpisane " anonim". Brak odwagi ,czy chęć szkodzenia innym. Z całą odpowiedzialnością polecam usługi doktor Urszuli Jarosz. Rafał Włosek