lekarz Urszula Marszałek

W sobotę 22.06 miałam usuniętą górną ósemkę. Pani Doktor jest bardzo miła, uśmiechnięta i naprawdę jeden z najlepszych profesjonalistów. Pani Urszuła dokładnie wytłumaczyła jak będzie przebiegała operacja. Prawie nie czułam bolu po usunięciu, za dzień już się uśmiechałam i po weekendzie bezproblemowo poszłam do pracy. Polecam i serdecznie pozdrawiam, Julia

i serdecznie pozdrawiam,

Julia

Bardzo miła i kompetentna osoba. Na konkretne pytania dostawałam konkretne odpowiedzi. Pomogła mi bardzo w leczeniu bólu kręgosłupa. Rewelacja !!! Nic dodać nic ująć:)