lekarz Urszula Marszałek

Bardzo polecam Panią Urszulę za zaangażowanie, empatyczne podejście do pacjenta i dobry kontakt. Przebieg operacji kręgosłupa został szczegółowo ze mną omówiony i dziś mogę cieszyć się funkcjonowaniem bez bólu.

Dziękuję za operację i wszelką pomoc oraz porady co zrobić, żeby znowu nie być Pani pacjentem. Życzę zdrowia i zadowolenia z pracy w tych ciężkich czasach :)

Jestem po operacji kręgosłupa, wszystkie dolegliwości przeszły. Miło być zoperowanym przez polskiego lekarza, cały zespół bardzo profesjonalny

Jestem po operacji kręgosłupa, wszystkie dolegliwości przeszły.
Miło być zoperowanym przez polskiego lekarza, cały zespół bardzo profesjonalny

W sobotę 22.06 miałam usuniętą górną ósemkę. Pani Doktor jest bardzo miła, uśmiechnięta i naprawdę jeden z najlepszych profesjonalistów. Pani Urszuła dokładnie wytłumaczyła jak będzie przebiegała operacja. Prawie nie czułam bolu po usunięciu, za dzień już się uśmiechałam i po weekendzie bezproblemowo poszłam do pracy. Polecam i serdecznie pozdrawiam, Julia

i serdecznie pozdrawiam,

Julia

Bardzo miła i kompetentna osoba. Na konkretne pytania dostawałam konkretne odpowiedzi. Pomogła mi bardzo w leczeniu bólu kręgosłupa. Rewelacja !!! Nic dodać nic ująć:)