lekarz Urszula Milka

2,4

Bardzo dobry lekarz. Zwykle znajduje czas, nawet kosztem swojego wolnego wieczoru, by zbadać, osłuchać, doradzić. Budujące jest to że stara się dobrze badać i zdiagnozować chorobę, nie przesadza z antybiotykami, przepisuje je tylko w konieczności. Zdarzyło mi się wielokrotnie, że za udzieloną poradę nie chciała przyjąć pieniędzy, więc nie zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami, że liczą się dla niej tylko pieniądze. Wysoko cenię kompetencje Pani Doktor, mam do niej zaufanie i póki co nie planuję zmiany lekarza dla moich dzieci. Serdecznie pozdrawiam tych, którzy mają podobne odczucia.

odradzam zdecydowanie ta pania. dzieciom z mojej calej rodziny na rozne choroby przepisuje te same leki, bagatelizuje problemy jak np ten na przykladzie mojego synka ktory obecnie lezy na ligocie po zlekcewazeniu i olaniu moich niepokoi przez pania milke dzieki bogu sa lekarze ktorzy znaja sie na leczeniu i pomogli mojemu dziecku

Odkąd powstała obok przychodni apteka to pani doktor nie zna umiaru w przepisywaniu lekarstw. Kiedyś homeopatia i syropki ziołowe a teraz sterydy, leki na alergie przy jej braku i ogólnie długa lista specyfików na zwykłe przeziębienie. Wcześniej rewelacyjny pediatra dla którego liczyło się tylko i wyłącznie dobro dziecka a teraz niestety pieniążki wzięły góre. Wielka szkoda bo to był jeden z najlepszych lekarzy w okolicy.

oprócz czysto zawodowego-lekarskiego zajęcia, pani doktor wybudowała wspaniały obiekt służby zdrowia - śmiem twierdzić , że najlepszy w okolicy.wspaniały lekarz i człowiek !!!

Jedyne zastrzezenie to to, ze pani doktor pozwala na siebie czekac pacjentom przez czeste i dlugie przerwy w pracy. Biorac pod uwage, ze jej pacjenci to czesto bardzo male dzieci, urzadzanie sobie 30 minutowych lub dluzszych przerw poza przerwa obiadowa jest nieodpowiedzialne. Poza tym, bardzo mily i kompetentny lekarz.

kiedyś podobno świetny pediatra. Szkoda że to już czas przeszły.

kiedyś podobno świetny pediatra. Szkoda że to już czas przeszły.

Wspaniały lekarz i dobry człowiek. Rzetelne podejście do pacjenta którym w tym przypadku jest dziecko. Wyrozumiała i cierpliwa.