lekarz Urszula Nizio

Ginekolog

Jestem lekarzem z ogromnym zamiłowaniem do pracy z kobietami, stąd moja specjalizacja w zakresie ginekologii i położnictwa.

Jako mama ...

Jako mama 3 dzieci, szczególnie interesuję się prowadzeniem ciąży i perinatologią. Na okres ciąży potrafię spojrzeć nie tylko okiem zawodowca, ale też praktyka. Posiadam uprawnienia do wykonywania badań prenatalnych w ciąży. Moje podejście do prowadzenia ciąży jest kompleksowe i holistyczne, uwzględnia zarówno dobro małego pacjenta, jak i matki.

Zapewniam opiekę nad mamą i jej dzieckiem od etapu starania o ciążę, poprzez 9 miesięcy wzrastania tego cudu w łonie mamy, poprzez poród i okres poporodowy.

Na co dzień jestem zatrudniona w Szpitalu UJASTEK.

Ponadto gwarantuję opiekę profilaktyczną oraz diagnostykę i leczenie dolegliwości ginekologicznych u pacjentek niebędących w ciąży od 18rż aż do późnego wieku.

Cały czas doskonalę swoje umiejętności zawodowe, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Zapewniam podejście w oparciu o najnowsze wytyczne i wiedzę medyczną.

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Bardzo polecam, trafiłam do doktor po moich przejściach z dwoma innymi ginekologami. Doktor jest sympatyczna, uprzejma, nie sprawia wrażenia jakby siedziała za kare na wizytach z NFZ, poświęca czas dla pacjenta i na diagnostykę, przyjęła mnie nawet, pomimo skończonych godzin przyjmowania. Zdecydowanie polecam :)