lekarz Urszula Nizio

Jestem lekarzem z ogromnym zamiłowaniem do pracy z kobietami, stąd moja specjalizacja w zakresie ginekologii i położnictwa.

Jako mama ...

Jako mama 3 dzieci, szczególnie interesuję się prowadzeniem ciąży i perinatologią. Na okres ciąży potrafię spojrzeć nie tylko okiem zawodowca, ale też praktyka. Posiadam uprawnienia do wykonywania badań prenatalnych w ciąży. Moje podejście do prowadzenia ciąży jest kompleksowe i holistyczne, uwzględnia zarówno dobro małego pacjenta, jak i matki.

Zapewniam opiekę n...

Cudowna Pani doktor. Kompetentna, rzetelna, podczas wizyt poświęcała tyle czasu ile trzeba, tłumacząc wszystko szczegółowo. Zainteresowana pacjentem, nawet gdy pod koniec ciąży trafilam do szpitala, odwiedzila mnie i córeczkę po porodzie. Polecam serdecznie

Spotkałam panią Urszulę Nizio na oddziale patologii ciąży na Ujastku w Krakowie. Pani doktor otoczyła mnie serdecznością i opieką. Na kolejną ciążę wybrałam ją jako mojego lekarza prowadzącego. Przez cały okres ciąży czułam się spokojna i zaopiekowana mimo wielu przypadłości (cukrzyca ciążowa, wysokie ciśnienie, niedoczynność tarczycy i podejrzenie wąsy serca u dziecka). Z całego serca polecam panią doktor! :)

Bardzo polecam, trafiłam do doktor po moich przejściach z dwoma innymi ginekologami. Doktor jest sympatyczna, uprzejma, nie sprawia wrażenia jakby siedziała za kare na wizytach z NFZ, poświęca czas dla pacjenta i na diagnostykę, przyjęła mnie nawet, pomimo skończonych godzin przyjmowania. Zdecydowanie polecam :)